Bir erkeğin çok çok sevdiği biri için gözlerinin kızarması ya da gözünden yaş gelmesi ne kadar normal ?

Bir erkek olarak cok sevdiğiniz bırının (kız arkadasınızın ) sıze isteyerek veyat sakasına fazlasıylan uzulmenıze neden olacak bir sey soylemesi karsında gözlerınızın kızarması ya da gozlerınızden bır kaç damla yas gelmesı ne ıfade edıyor yoksa GERCEKTEN ERKEKLER AGLAMAZ SÖZU GERCEK MI ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ağlayan erkek yalandan ağlamıcağı için ölürüm ona ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onu bunu bilmemde sevdiği kız için ağlayan erkeğin adamlığına doyum olmaz erkeklerde ağlar tabiki, analarının karnından halay çekerekmi çıkıyo bunlar sonuçta. Seven erkek ağlar ama bunu sadece Allah ve kendisi bilir ya da söyler belkide yanında ağlar. Benim sevgilim benim yanımda 2 kez ağladıı 1 kez gözleri doldu hatta.

1|0
    0|0
    • Sen bizi çözmüşün gerçi kimsenin yanında ağlamamayı tercih ediyoz link

• Valla baya bir çözmüşsün yoksa erkekmisin :D tüm sırlarımıza vasıfsın yaşaman tehlikeli

• Ahahahhahahaha :D

• Erkeklerin de duyguları var onlar da insan. Çevremdeki tüm erkekler ağlayabiliyor

0|0
    0|0
  • erkkelerde ağlar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yalan hemde nasıl ağlar bir bilsen düşünsene çok sevdiğin hayaller kurduğun hayatının anlamı olan bir kadının seni bırakıp gittiğini yerine başkasını koyamıyorsan ya da aşkını hak edecek birini bulamıyorsan zaten bu devirde bunu bulmak zor yalan aşklar almış başını gidiyor hemde öyle bir ağlarsın ki ve sevdiğin başkasıyla evlenince dinlemem dediğin cengiz kurtoğlu şarkılarını dinler geceleri uykusuz kalır yelkovanı akrepe bağlar sabahı edersin gözyaşların sel olur dağlarsın:)

0|0
    0|0
  • Yalandır erkekler ağlarda ağladıklarında çoğu şeyi geride bırakırlar içindeki sevgiyi kini o damlalarla atarlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...