İlişkiler Hakkında Sorular?

1. Ne tip insanlar size çekici gelir?

2. Size kur yapılırken nasıl bir yaklaşıma karşi koyamazsınız?

3. Sevgiliniz üzerinde nasıl bir intiba bırakmak istersiniz?

4. Sevgilinizin hangi yönü sizi en çok deli eder, ayrılma sebebi bile olabilir?

5. Sevgilinizle nasıl bir ilişki kurmak istersiniz?

6. Zina yapar mısınız?

7. Evlilik hakkındaki düşünceleriniz?

8. Şu anda aşk hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cevaplarınızı bekliyorum...

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1. aşk sevgi ve tutkulu ilişkiler yani ciddi bir ilişki gerçek sevgiye dayalı olan karşılıklı güvenin olduğu bir ilişki isterdim

2. yerine göre ağır yerine göre esprili kafa dengi olan bir kızın benle tanışmasını isterim ben kızların kur yapmasını sevmem eğer ki onunla tanışmak istersem kendim giderim genelde tercihim ağır başlı kızlardır

3.benden bir an bile şüphe etmeyecek onu bu dünyada en çok seven insan olduğumu görmesini isterdim romantik sürprizleri seven yerine göre de çılgın bir adam ve onun efsanesi olmak isterdim gözü benden başkasını görmesin

4.beni takmayıp benle ilişkisi varken başkalarıyla olması ve iki de bir eski sevgilisiyle yaşadıklarını anlatması

5.cinsellikten uzak asıl amacımız birbirimize olan karşılıklı sevgi aşk sadakat mutluluk üzerine kurulu romantik güzel sözlerin söylendiği ölümsüz bir aşk ve sonunun evliliğe gitmesini isterdim

6.onunla evlenmeyeceksem asla yapmazdım çünkü benimle olacak kadın benim için çok değerlidir gece yanımda yatsa bile onu sabahlara kadar izler göğsümde uyumasını ve sadece saçlarını okşardım bu hayat yarın bir şey olur evlenemeyiz belki ben onun hayatını bir anlık zevkim için karartamam

7.doğru insanla olunca en kutsal duygulardan biri hayat arkadaşınla bir ömür el ele acısıyla tatlısıyla ama dediğim gibi güvenebileceğim biriyle olması gerek

8.gerçek aşk hala var ama buna inanan az kişi olduğu için sevgimi gösterebileceğim kişi sayısı az yalan bir gecelik aşklar tarzım değil sevgilimi romantik bir akşam yemeğinde mum ışığında güllerle karşılamak istediğim güzel sözler fısıldayacağım bir aşkı yaşamayı bekliyorum beni bu tarzımla sevecek bir kızı yıllardır bekliyorum:)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1-merhametli 2- o ne :D 3- güvenilir 4- labali 5 - ciddi 6- kesinlikle hayır 7- süperdir 8- düşünemiyom

1|0
    0|0
  • 1-uzun saclı dolgun seksi vucutlu

2-yan durup bana dokunursa

3-En güçlü

4-rahatlıgı

5-her türlü

6-elbette :)

7-olmazsa olur :)

8-tutku

1|0
    0|0
  • 1 aylık soru sormuşsun kardeş :)

1|0
    0|0
  • bence yalan soylemesı ayrılık sebebı olabılır

1|0
    0|0
  • cevap vermıyorum 1tane sorsaydın .

0|0
    0|0
  • yalan soylemeyen-acındır vb.-haytının her yerınde ız bırakmak -benım ıstedıgı mı yapmaması-uzunnnn-el zınası yaparım-evlılık tabı olucak ya guzel bıse-bence ask var ama 2 kısıden bırbırınden suphe edmezsse asktırrrr o

0|0
    0|0
  • teker teker sor fazla zamanım yok :)

0|0
    0|0
  • 1.olabildiği kadar sade

2.ileri gitmeyen (evli gibi)ilkeleri olan

4.kimse için intiba gibi birşeyler yapmam

5.yalancı muamelesi ve güven eksikliği

6.inancıma ters

7.doğrı kişiyle gerekli

8.canıcehenneme