Sevgilime fb nin lisanslı ürününü aldım nasıl sizce?

arkadaşlar sevgilimin doğum günü 24 haziranda ama ben şimdi vericem çünkü askerden izne geldi ama 24 ünden önce gidicek yani bende ona bunları aldım sizce beğenir mi?

ve birde tam 24 ü doğum gününde slayt yapim o gün izlesin internetten olurmu? bana bunlar çok az geliyo birsürü şey yapmak istiyorum ya of :/

link sigara içiyo bunun gümüş metal rengi olanını aldım birde

link bunuda aldım deodorant ve parfüm seti

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Partneriniz bence sizin gibi bir partneri olduğu için şanslı Gerçekten düzgün ve buna benzer insanlar bulmak zor şu zamanda. Bana bunlar çok az geliyo diye başlayan cümle özellikle o çok önemli.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim bir ara düşüncem evlerinin karşı binasına koskocaman afiş hazırlatıp asıcaktım ama ee başka bu kadar mı diyorum oda az geldi herşey çok az geliyo gerçekten

• Rica ederim Yaptığınız şey'in büyüklüğü değil bence etkisi önemli bu da var Yani bir de bu kişiden kişiye değişir Bazısı hatırlaman bile yeterli derken Bazısı bana bunu mu layık gördün diyebiliyor tabi.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• parfüm seti iyi güzel de sigara içmesinde sorun yokmuş gibi almasaymıssın keşke.ama olsun artık napalım kabı kötü degil güzel.slaytta da resimlerle yapılan çok klişe geliyor,insanları konuşturabilirsin

1|0
    0|0
    • sigara içmesine çok kızıyorum sırf bu yüzden kavgalarımız oluyor ama napim artık elimden daha fazla bişey gelmiyoki :S

• yani :) teşekkürler

• :)

Yükleniyor...