Hangi takımlısın ve Neden sorusuna vereceğin cevap ?

Hemen hemen herkesin tercihleri farklıdır peki tuttugunuz takım ne? Size neden denildiğinde vereceğiniz cevabınız?
Ben BEŞİKTAŞlıyım neden mi?
sebebleri saymakla bitmez
-Tüm şerefsizliklere haksızlıklara karşı dimdik ayakta durup şerefini satmadığı için...
- en kötü günde bile bizim yüzümüzü kara çıkartmadığı için
-başka takımların sahip olamayacağı bir ruha sahip olduğu için
-halkın takımı oldugu için
-anlatılmaz yaşanır bir atmosfere sahip oldugu için
- ...
kelimeler ve cümleler bunu anlatmaya yetmezzz... BEŞİKTAŞlı olmayanlar uğraşmasınlar bile anlayamazlar cünkü... hayattır bizim için BEŞİKTAŞ yaşam tarızıdır bazen deliler gibi eğlenmek sesimiz kısılana kadar marşlar söylemek tanımadığın biri ile omuzomuza vermektir bazen ise en yakınını kaybetmişcesine hüngür hüngür ağlamak yensekte yenilsekte herzaman BEŞİKTAŞ iyisiyle kötüsüyle siyahıyla beyazıyla iyi günde kötü günde ölümde dahi beyaz kefenimizle kara topraga girecegiz boşuna demiyoruz... ÖLÜMLE YAŞAMI AYIRAN ÇİZGİ SİYAHLA BEYAZI AYIRAMAZKİ...

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ne çok şey yazmışsın öyle kpss çalış desek bu kadar şey öğrenmezsin 😂

0|0
    0|0
    • 1ay

onuda yapıyorum zaten anam sunun surasında kaç gün kaldı :(

En İyi Kız Görüşü

• Seninkini okuyunca benimki biraz saçma geldi yahu. İlkokuldayken bir Fenerbahçe furyası vardı. Bende gidip harçlıklarımı gıdım gıdım biriktirip feneriumdan Fenerbahçeli defter, dosya, kalemlik filan almıştım. Fenerbahçeyi seviyo muyum, hayır ama nedense o malzemelere verdiğim paraya hâlâ içim acır, hâlâ da saklarım. Sırf onların hatrına takım değiştiremiyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

ahahhahaa :D bu çok ilginçmiş :D bana alınan fb formaları görseydin sülalem fenerli anasını satayım ama ben bildigim bileli kendimi Beşiktaşlıyım :D nerden oldumu bile hatırlamıyorum :D ama iyiki Beşiktaşlıyım diyorum hep :D

• 1ay

amen güzel insan sende sende:D

• 1ay

thank you 😃

Erkekler Ne Diyor 24

• Erkek adam renkli takim tutmaz diye öğrettiler
    Beşiktaş dedik ,
    Şeref dedik , hak dedik , kupa için değil sevinmek için sevmedik biz armaya aşıgiz

1|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım çünkü kendimi bildiğimden beri sırtımda GS forması ve unutulmaz uefa kupasında kahve önlerinde bizi içeri alsınlar diye dil döktüğümüz o günleri unutmadık hatırlıyorumda kışın bile GS forması giyerdim BJK-Napoli maçına da Vodofone arenadayız Kara Kartal'da gönlümüzde her zaman yeri vardır

1|0
    0|0
    • 1ay

güzelmiş ah o çoçukken yapılanlar:D aileden gslisin sanırım ?

• 1ay

O zaman ben kaçayım şimdi benide Beşiktaşlı yapmaya kalkarsın sen😂

• 1ay

ahahhaa peki madem iyi akşamlar:D

• Beşiktaşlıyım. Çünkü bu heves değil, beşiktaş sevgisi sonradan kazanılmaz. İçinde o sevgiyle ya doğarsın ya doğmazsın. O yüzdendir ki ben aşkı siyah-beyaz görürüm ❤️

1|0
    0|0
  • helalllllllllllll 👏👏👏👏👏👍

1|0
    0|0
  • Juventus çünkü doğma büyüme Torino'luyum

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim F♥B
    Çünkü yukarda saydığın bir çok fanatizim ve gereksiz sahipleniş bana aykırı.
    Futbol bu, hayat değil. İzler geçerim.

0|0
    0|0
    • 1ay

nasıl sen sevdigin kadını sahipleniyorsan nasıl anneni babanı sahipleniyorsan nasıl işini sahipleniyorsan... bizde ona karşılıksız bir aşkla sahip çıkıyoruz sadece futbol degil arma peşindeki tüm mücadeleyi.. halkın sahiplendigi haklı olan herşeyi sahipleniyoruz bu bir tutkudur fanatizim degil

• 1ay

Yav bana ne amaaannn :D
      İstediğini istediğin kadar sahiplen :D

• 1ay

ahaha saol yormun için :D

• Din, imân, töre; Göztepe!

0|0
    0|0
  • ben takım tutmam. fenerbahçeliyim

0|0
    0|0
  • Toprak siyah, Kefen beyaz ÖLÜMÜNE BEŞİKTAŞK!

0|0
    0|0
  • Galasarayı tutuyorum ama eskisi kadar futbol ilgimi çekmiyor artık

0|0
    0|0
  • Kopyala yapıştırcılar sizi

0|0
    0|0
    • 1ay

bu benim kendi düşüncelerim kopyala yapıştır degil :D 1 sene önce bir soruya yanıt olarak vermiştim gezinirken aklıma geldi şimdi bende soru sormak istedim :D kopyalayıp yapıştırdım evet ama kendi yorumumu ahahahaa :D başka var mı yapıştıran :D

• Galatasarayin çocuklari asla pes etmez :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım şükür.. uzun söze gerek yok çünkü beşiktaşımıza gönül bağıyla bağlıyım ben seviyorum

0|0
    0|0
  • fenerbahçe çünkü babadan oğula geçti.

0|0
    0|0
  • takım tutmuyorum futboldan anlamıyorum 😏

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim
    Abilerim sağolsun :)

0|0
    0|0
  • Göztepe

0|0
    0|0
  • Bende Beşiktaşlıyım ve Cok Güzel Anlatmişsın

0|0
    0|0
  • beşiktaş

0|0
    0|0
  • Ya prim yapmada yat allasen

0|0
    0|0
    • 1ay

prim yapsam 2012 den beri fazlasıyla prim yapardım :) yorum yapmış olmak için gelip burda boş laf yapma :) varsa cevabın alayım yoksa elini yorma

• 1ay

Anlaşıldı tamam xdkomiksin

• 1ay

senin kadar olamaz :)

• BeşiktAŞK adı uzerinde AŞK

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe. çünkü cumhuriyet :)

0|0
    0|0
  • Emrinde olmak isterdim abla fbliyim

0|0