Hoşlandığın birinin dikkati nasıl çekilir?

Birisiyle konuşuyoruz bir kaç gündür ama bana çokta ilgisi olmadığını düşünüyorum. Mesela gündüz işleri olduğu için mesaj atmıyor. Acabaa bu kişinin nasıl dikkatini çekebilirim onunla nasıl konuşmalıyımki hep benle konuşmak istesin :) Yeni bir aşk başlıyor yardımlarınızı bekliyorrum :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• işinden dolayı mesaj atamıyosa sen ağzınla kuş tutsanda o sana mesaj atamaz çünkü özel sektör olsun devlet sektörü olsun bir adamın elinde telefon görmeye en fazla 1 dakika tahammül edilir. tatil zamanında ya da akşamlarıda soğuk davranıyosa hissettiremiyosa sana , senden çokda hoşlandığını söylemek doğru olmaz. onun dikkatini çekmekten ziyade onunla bu konuyu konuşup üstesinden gelirseniz zaten herşey ortaya çıkacaktır ama dediğim gibi çalışırken mesaj atamıyosa ki kimse atamaz çoğu kızda bundan şikayetçi olur ona haksızlık etmemeli ve onu anlamalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Biri seni fark etmek istiyorsa fark eder misal birinin bana bir ilgisi varsa ve bunu belli ediyorsa bu benim gözümden kaçmaz bilemiyorum Umarım hayal kırıklığı yaşamazsın İyi dileklerimle.

0|0
    0|0
    • ya sadece mesajdan konuşuyoruz birbrimizi yüzyüze görmedik bir arkadaş vasıtasıyla konuşuyoruz ama ben çok hoşlandım.

• benim bu ara vaktim yokki ama hafta içi bulşcaz :D ya bana mesaj atmıyor diye sinir oluyorum napim.

• Mesele bu yani sende Aman be bulusunca konusursunuz bu kadar eften püften şeyleri ayyuk'a çıkarıp çok büyük sorunlarmış gibi lanse ederseniz yani misal var olan bir ilişkinin içerisinde sorun olur Ama tabi hoslanmadığınız bir durum v.b birşey de var ise karşınızdaki kişiye bunu belirtip onunla konusup o sorunu bir şekilde çözmeniz en doğrusu olucaktır her zaman.

• onun bulundğu yerlerde dolaş vakit geçir. seni görsün. bişey olucaksa olur zaten pek bişey yapmana gerek yok

0|0
    0|0
  • dikkatini çekme kulağını çek :D

0|0
    0|0
  • tebessüm yap onun bulunduğu ortamlara git

0|0
    0|0
  • Bağırıp heeey diyebilirsin

0|0
    0|0
  • bir sekilde hasta oldugundan bahset önce mesajda ilgisini cek ;)

0|0
    0|0
    • başka neler yapailirim :D bana senle sanki uzun yıllardır tanışıyormuşuz gibi hissediyorum diyor ama mesaj atmıyor :(

Kızlar Ne Diyor 1

• :)) allah mesut etsin canım sakin ve kendin ol yeter

seni ekledim konuşmak istersen çekinme

0|0
    0|0
Yükleniyor...