Spora başlıcam ciddi manada bilen birileri?

Arkadaşlar spora başlıcam herhalde ilk baştan aletlerle çalışma evresi ve vücuttaki hamlığı atma evresi bana program yazabilcek var mı bu dönem için?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Profiline göre gücüne göre antreman metodu değişir bana göre minumum bölge bölge sırt 60 göğüs 60 omuz 30 ulaşmadan bölgesel erken antreman metodu klasik veya makina olarak yapılabilir düz bir başlangıç program yazarsak 1-Omuz press 2-omuz açış 3-göğüs press 4-göğüs açış 5-kanat lat 6-rowing 7-Barbell curl 8-alına press yap haftada 4 gün ek takviye için creatin öneriyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

işte kaç set kaç tekrar filan

• 1ay

yapacağın şurda 1 ay spor sonra bırakacan amma baş ağrıttın diyon dimi :D :D :D

• 1ay

İçimi okudun valla😂

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne programı olursa olsun ilk 1 ay o kas ağrılarına mahkumsun ha ben kas gevşetici kullanırım diyorsan ayri

0|0
    0|0
    • 1ay

kas ağrısı değil herkese yazdığı klasik programı yazar o sıkıntı atıyorum birisinde göbek fazlaysa ona göre progrma yazmalı veya göğüs fazlaysa göğüs ağırlıklı onu demek istiyorum

• 1ay

Hocaların cogunu boşver sen sürekli araştır nereni eksik goruyorsan oraya daha Çok yuklen

• 1ay

eyvallah

• salonda mı başlıcaksın?

0|0
    0|0
    • 1ay

evet

• 1ay

mevcut kaslardanda gidiyo sonuçta

• 1ay

vücudu hazırlaman için iyidir. gereksiz değil

• Salonda baslicaksan hoca verir zaten

0|0
    0|0
  • Youtube'da Hakanfitness diye bir kanal var, oradan bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...