Vücut geliştirme sporu yapanlar hakkında önyargınız var mı?

Görünümü güzelleştirmekte bir sanattır. İlla amaç kadın denmemeli.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Personal Trainer olarak herkes yapabilir yeterki istesin ama çok itici olanları bir hoca olarak görüntü olarak sevmiyorum. Sevmediğim yanı adam Streodi basmış ironi bir kol bacak olmasını sevmiyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• dünyada tek olduğunu düşün görümünü güzelleştirmeye çalışırmıydın , hayır olmalı cevabı , sağlık için yaparmıydın e yine hayır olacaktı cevabı yani kısaca amaç görünümü güzelleştirmekmiş felan geçicen o işleri.

0|0
    1|2
    • 1ay

tabiki önce sağlık detaya girmedim açıklamada ama bir insan önce vücudunun görünüşüne önem verir ki illa kadın için değil siz bayanlar ayna karşınızda hiç bakmıyor musunuz bir bayanda gördüğünüz vücut şeklini kendinizle kıyaslamıyor musunuz yani mükemmel olmak herkesin arzusudur herkes karşı cins için geliştirmez önce kendi beğenir teşekkürler 😊

• 1ay

Bu da erkeğin makyajı ne var ki bunda en azından fondöten yok

• Vücudunu, sporunu yapip milletin gozunun icine sokmayana eyvallah.. Fakat bir de o vucudu gostermek icin kis gunu kolsuz atletlerle gezen tipler var, tiksiniyorum onlardan bitane denk geldi bugun kollarini da acmis, kafasini dikmis goren zanneder ki 50 tane cinayeti var

0|0
    0|0
  • Fitness yapanlari sevmem body ve power dahaiyidir

0|1
    0|0
  • Bu insanın kendiyle barışık olduğu anlamına gelir bence spor güzel bir dal

0|2
    0|0
  • cuku kucuk olanlarin isi kasli olarak onu kapatmaya calisiyorlar

0|0
    0|4
  • Tek yönlü beslememek gerek vücudu, vücut geliştiren erkekler hakkındaki büyük ön yargım budur, vücudun en üst bölgesinede çalışmalılar biraz.

0|0
    0|2
    • 1ay

Saygısız insan önce emeğe saygın olsun sonra gel konuş

• 1ay

Artık senden geçmiş o işler evlenmeye bak sen 😄

• 1ay

bu kadar yeterli uzatmayın isterseniz iyi geceler ikinize de

• Bende gidiyorum spora cok iyi ve gerwkli bisey bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yeni başladım daha, çok cılızım kendi sağlığım için yapıyorum.

0|1
    0|0
  • Var valla :D Street workout candır, salon kasları anlamsız

0|1
    0|0
  • İnsan kendini neyde rahat hissediyosa onu yapmalı. Kimse için yapılmamalı spor

0|1
    0|0
  • Yok dostum 4 senedir geliştiriyom senin kaçıncı senen?

0|1
    0|0
  • Vucut geliştirme adı Üstünde. Birincisi bu sporu kızlar İÇİN yapıyorsan ne kadar basarili olursun😁🖐️ıkıncısı eger kızlar İÇİN yapıyorum diyorsan o kadar para emek Bı kıza harca en azından ısın garanti😁

0|0
    0|0
Yükleniyor...