Kapat

Gıcık olduğunuz bir kıza ne hediye alırsınız?

biz sınıfça yılbaşı çekilişi yaptık ve bana en gıcık ve sürekli odun dediğim bir kız çıktı siz olsaydınız bu kıza ne hediye alırdınız ?

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 13

• kalem, ajanda gibi resmi bir hediye al. hem gereksiz samimiyet göstermek zorunda kalmazsın hem de vazifeni başarıyla savmış olursun...

1|0
    0|0
  • Vay be birtek kızlarda gıcık alma huyu var sanardım, meğerse erkeklerde de varmış :D Aranızdaki buzları eritmek için iyi bir fırsat :D Olabildiğince sevimli bir hediye olsun, odundan surları yık :D

0|0
    0|0
  • Çirkin bir hediye, fakat çaktırmadan.

Kuzenime balıklı bişey almıştım, çok itici bişeydi.

link bunun gibi ama balıklar daha büyük ve çirkindi

0|0
    0|0
  • Ayıcık al.

0|0
    0|0
  • sen yinede güzel hediye al gıcık da olsan yapma

0|0
    0|0
  • Aynı durum benimde başıma geldi..

Davranış bozuklugu kafadan rahatsız olanlar gibi 50 ciltlik ansiklopediler almayı düşüyorum..

0|0
    0|0
  • Gıcık bile olsa bir kızı kırabilecek hediye alma bence normal birşey al Pekkomiğin dedigi gibi kalem gibi hediyeler alabilirsin

0|0
    0|0
  • bnce çok guzel birşey al cunku öyle ınsanlar genelde bır kusur arar hedyen kusursuz olsun hatta neye ıhtyacı oldgunu ögren bence birdaha sana gıcık dawranmaz :)

0|0
    0|0
  • Kaktüs al

0|0
    0|0
  • Kizi utandiracak bir sey yapma. Klasik ogrenci hediyelerinden al iste.

1|0
    0|0
  • babydoll al ^^

0|0
    0|0
  • gicikda olsa oda bir kiz sen onu utandir ole harika bir hediye alki artik sana gicikda olmaz onda

0|0
    0|0
  • aldığın hediyeyle odunu yontabilirsin :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• insanlar şaşırtabilir en odun dediğin bile...güzel bi hediye al...peluş ayı kocamannnnnnnnnnn

2|0
    0|0
  • Kaktüs al hem farklı bir hediye olur.

0|0
    0|0
  • alabılecegım en guzel hedıyeyı alırdım :) insanların ıcındekılerı bılemez sın

0|0
    0|0
  • Sevgisini gıcıklık yaparak gösteriyordur.

Özgün hediye almasan da kalbi kırılmaması için sıradan hediye alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bi milyoncudan plastik kap-kaçak:

''ehe ehe bununla makarna süzerken beni hatırlarsın''

0|0
    0|0
  • vibratör alırdım...sonrada gelip teşekkür etmesin benimki bozulmuştu diye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...