Gıcık olduğunuz bir kıza ne hediye alırsınız?

biz sınıfça yılbaşı çekilişi yaptık ve bana en gıcık ve sürekli odun dediğim bir kız çıktı siz olsaydınız bu kıza ne hediye alırdınız ?

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• kalem, ajanda gibi resmi bir hediye al. hem gereksiz samimiyet göstermek zorunda kalmazsın hem de vazifeni başarıyla savmış olursun...

1|0
    0|0
  • Vay be birtek kızlarda gıcık alma huyu var sanardım, meğerse erkeklerde de varmış :D Aranızdaki buzları eritmek için iyi bir fırsat :D Olabildiğince sevimli bir hediye olsun, odundan surları yık :D

0|0
    0|0
  • Çirkin bir hediye, fakat çaktırmadan.

Kuzenime balıklı bişey almıştım, çok itici bişeydi.

link bunun gibi ama balıklar daha büyük ve çirkindi

0|0
    0|0
  • Ayıcık al.

0|0
    0|0
  • sen yinede güzel hediye al gıcık da olsan yapma

0|0
    0|0
  • Aynı durum benimde başıma geldi..

Davranış bozuklugu kafadan rahatsız olanlar gibi 50 ciltlik ansiklopediler almayı düşüyorum..

0|0
    0|0
  • Gıcık bile olsa bir kızı kırabilecek hediye alma bence normal birşey al Pekkomiğin dedigi gibi kalem gibi hediyeler alabilirsin

0|0
    0|0
  • bnce çok guzel birşey al cunku öyle ınsanlar genelde bır kusur arar hedyen kusursuz olsun hatta neye ıhtyacı oldgunu ögren bence birdaha sana gıcık dawranmaz :)

0|0
    0|0
  • Kaktüs al

0|0
    0|0
  • Kizi utandiracak bir sey yapma. Klasik ogrenci hediyelerinden al iste.

1|0
    0|0
  • babydoll al ^^

0|0
    0|0
  • gicikda olsa oda bir kiz sen onu utandir ole harika bir hediye alki artik sana gicikda olmaz onda

0|0
    0|0
  • aldığın hediyeyle odunu yontabilirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• insanlar şaşırtabilir en odun dediğin bile...güzel bi hediye al...peluş ayı kocamannnnnnnnnnn

2|0
    0|0
  • Kaktüs al hem farklı bir hediye olur.

0|0
    0|0
  • alabılecegım en guzel hedıyeyı alırdım :) insanların ıcındekılerı bılemez sın

0|0
    0|0
  • Sevgisini gıcıklık yaparak gösteriyordur.

Özgün hediye almasan da kalbi kırılmaması için sıradan hediye alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bi milyoncudan plastik kap-kaçak:

''ehe ehe bununla makarna süzerken beni hatırlarsın''

0|0
    0|0
  • vibratör alırdım...sonrada gelip teşekkür etmesin benimki bozulmuştu diye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...