Spor Yapanlar Yardımcı Olabilirler Mi?

64 kiloyum bacaklarım kalın ve göbeğim var spora başlamak istiyorum. kilo vermenin yanında daha çok vücudum şekil alsın ve kaslarım güçlensin istiyorum. Sizce ne yapmalıyım bana yardım edin lütfen

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bisiklet sür tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Diyetisyenli hocalı güzel bir salona yazıl salon aktivitelerine katıl hiçbirşeyin kalmaz 64 kilo öyle çok bişey değil tabi 1.30 falan değilsen

0|0
    0|0
    • 1ay

1.50 boyum

• 1ay

Açıkçası 40-45 kilo senin idealin bana göre çok uzak değil azim edersen 6 aya sporla birlikte mükemmel bir vücut seni bekliyor

• İlk öncelikle yağ oranını düşürmeye odaklan 10 kg kadar verdikten sonra şekil aşamasına geçersin.

0|0
    0|0
  • Evdemi salondamı calısıcaksın

0|0
    0|0
    • 1ay

ikisini de yapabilirim ama evde zor olur gibi düşünüyorum

• personal trainerliğe bu dedıklerın asdf

0|0
    0|0
  • Ekmegi kes

0|0
    0|0
  • Fitnessa ya da yuzmeye yazil. Yedigin kaloriden daha fazla efor sarfet. Boyun kaç

0|0
    0|0
    • 1ay

1.50

• 1ay

Karbonhidratttan uzak dur bol bol efor sarfet fazla kilon var ama vucudunu sikiladikca o fazlalik da goze batmaz

• bol bol yüz tavsiyem

0|0
    0|0
  • Akşamları sahilde yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • Bence kilo ver.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...