Sizce hayatın anlamı nedir ? birini bekliyo musunuz gelsin ve anlam katsın bana diye ?

herşeyime ortak olsun diye beklediğiniz hayatınızın tekdüzeliğini o gelince bitireceğiniz gibi düşüncelerinizz.. ?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatın anlamı, eğlenceli-zevkli şeyler ve sevdiklerimiz.Onlar için yaşıyoruz.Başka anlamı yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bekle bekle canım çıktı. Her gelip geçeni o zannettiğim içinde beklemek dahada sıkıcı oluyor gitgide :(

0|0
    0|0
  • hayaaat beni neden yoruyosuuuğğn?

0|0
    0|0
  • gelcek kısa süre mutlu olucaz çicek böcek isimleriyle başlayan ilişkimiz hayvan isimleriyle son bulacak.

0|0
    0|0
  • hayata siz nasıl bir anlam veriyorsanız, o da size öyle gözükecektir. Üretici, geliştirici ve sevgi dolu yaşamakla, insan kendi hayatını da öyle kurmuş ve belirlemiş olur

0|0
    0|0
  • ben beklemiyorum ariyorum,hayatini cennetlestirecek birseyi nasil olupta sabirla bekleyebilirsinki? :-)

0|0
    0|0
  • hayatın anlamı düzenli sex ve aile hayatıdır.anlam katması kısmı ise bebektir.

0|0
    0|0
  • o gelsin herşey feda..

0|0
    0|0
  • müminlerin cehennemi

münafıkların cenneti :D

0|0
    0|0
  • Anlam katabilir evet

0|0
    0|0
  • Hayatın anlamı anne babamızın yaşadıklarının bizim de yaşamamız. Doğmak, büyümek, çoğalmak ve ölmek.

0|0
    0|0
  • hayatın anlamı insanın kendisidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir beşer hayata anlam katamaz.

0|1
    0|0
  • ben tek başıma da yeterince anlamlı bir hayat yaşadığımı düşünüyorum. ama varolan hayatıma daha başka anlamlar yükleyip, ruh derinliğimi arttıran bir kişi var.

0|0
    0|0
  • bekliyoruz da gelmiycek galiba :|

0|0
    0|0
  • belli bir düzen varken ben anlam arayamıyorum doğuyoruz öyle böyle yaşıyoruz ölüyoruz sonra sıradaki

0|0
    0|0
  • Aşık olduğunda hayatın anlamı artıyor .

0|0
    0|0
  • Hala beklemedeyim. Neredesin beyaz atlı prensim? :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...