Zayıflamama yardımcı olabilecekler?

Arkadaslar son 1 senede kilo almaya basladım. Spora yazıldım ama sporun verdiği rahatlıkla daha çok yiyip daha çok kilo aldım :)) zayıflamama yardımcı onerebileceğiniz herhangi bir ilaç ya da takviye var mıdır? Sadece üründen bir beklentim yok diyetle beraber kiloların gitmesi için yardımcı olabilecek bir ürün? Şimdiden tesekurler:))

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Detoks suları var günde 3 öğün birer litre içiyorsun bir günde 10 kilo veren Youtuberlar var bir bak istersen.

0|0
    0|0
    • 1ay

saçmalama ya

• 1ay

@Mac123 Gözümle gördüklerim de var, laga lugaya gerek yok. :)

• 1ay

ben neler gördüm :D neyse kolay gelsin

Erkekler Ne Diyor 6

• İlaç kullanma öncelikle bunu kafandan çıkar, kalori hesabı yap günlük 1000-1500 kalori arası beslenmeye özen göster birde spor yapıyorsun zaten çok rahat verirsin.

0|0
    0|0
  • Diyet dışında hiçbirşey yardımcı olmaz sadece kilo vermekse 2 hafta ketojenik yap zaten 5-10 Kilo verirsin

0|0
    0|0
  • 1-) spor
    2-) günlük alman gereken kalori miktarı
    3-) kaliteli protein - karbonhidrat ve kaliteli yağ tüketimi
    4-) aldığın kaloriyi günlük alman gereken max kalorinin 750-1000 kalori altında tutman
    5-) sabah aç karnına kardiyo
    ( çörek otu suyu portakal suyu bilmemne suyuyla kilo veremezsin )

0|0
    0|0
  • Zayıflamak istiyorsan cok araştır cok calıs düzene sok en olmadı diyetisyene gorun ama destekleyici urun kullanma gerekirse ben beslenme spor programı yazıyım

0|0
    0|0
  • Yeşil çay ve tarçın.

0|0
    0|0
  • yardım ederimmm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Öyle hap map kullanma sağlıksız şeyler.
    Kızartma tatlı hamur işi karbonhidrat minimuma indir. Genel olarak protein ve sebze ağırlıklı beslen bol bol su iç spora devam

0|0
    0|0
  • Sabahları aç karnına 1 tatlı kaşığı Çörek otu yağı yarım saat sonra ılık limonlu su iç faydasını 1 ay içinde görmeye baslicaksin mutlaka

0|0
    0|0
  • Ben sana bir before after atardım dudakların uçuklardı ama fotoğraf paylaşamıyorum ya.

0|0
    0|0
  • Ek bir sey sakin alma yoksa baya zararli geri alirsin. Diyetisyene git baya etkili.

0|0
    0|0
Yükleniyor...