Maçlarda deplasman yasağının kalkmasını doğru buluyor musunuz?

Maçlarda bildiğiniz üzere deplasman yasakları kalkmıştı. Ancak kalktıktan sonra deplasman taraftarı tuvaletlerde maddi zararlara yol açmıştı. Sizce yasağın kalkmasını doğru mu buluyorsunuz? Sizin görüşleriniz ne yönde?

• Evet, doğru buluyorum
    55% (21)58% (65)57% (86)Oy Ver
  • Hayır, tekrar yasaklanmalı
    26% (10)27% (30)27% (40)Oy Ver
  • Kararsızım, bilemiyorum
    19% (7)15% (17)16% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Kızların yorumu yok mu yaw :)

0|0
3|21

En İyi Kız Görüşü

• Bence tekrar yasak gelmeli. Derbilerde çıkan fatura mal değil can kaybı olur çünkü. Bazıları maç izlemeye değil kavga çıkarmaya gidiyor. Olacakları düşünemiyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaptırımlar taraflara uygulanmalı bence kulüplere değil ortalığı karıştıran kişileri tespit etsinler gerek parasal ceza gerekte maç izleme men cezası versinler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Amaan ölmücez mi

0|1
    0|0
  • Daha iyi oldu böyle cünki insan derbiye gitmeden duramaz bence herkez kendi takimini derbide desteklemeli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Futbol endüstürüleştikçe rekabet ve ortada dönen para çok büyüdü, herkes bundan pay almaya çalışıyor haliyle, futbolu sadece saha içinde 90 dk. oynana bir şey dir tanımı artık yetersiz kaldı günümüzde, yoğun rekabet, takımlar arası uçurum, yayın ağı, gazete, spor yorumcusu, yöneticisi, taraftar, futbolcusu, transfer olayları falan hepsi hepsi bir bütün ve hepsi kendi içinde karmaşık bir ilişki ağına sahip. Bu karmaşık yapı taraftar üzerinde çoğunlukla haksızlığa uğramışlık, ezilmişlik ve hakkı yenilmiş psikolojileri yaratıp, bazılarının kayrıldığı fikri ile pekişip ortaya şiddetve nefret dili olarak ortaya çıkıyor. Futbol taraftarla güzeldir ama bunu beceremiyorsak illa olmalı diyede bir şart yoktur. Ben şahsen deplasman yasağının olması taraftarıyım. Fenerbahçe kendi sahasında şölen havasında maçlarını izlesin aynı şekilde G. Sarayda ve diğer takımlarda...

0|3
    0|1
  • Futbolda yasak cağ dışı uygulama olarak görülse de bizde yasak şart. İnsanlar maca değil adam yaralamaya küfür etmeye deşarj olmaya gidiyor. Bunların yüzünden kurunun yaninda yaşta yanıyor o ayrı konu

0|1
    0|1
  • Taraftar yasağı kalktı kalkmasına da, bir stada rakip taraftarlar için%5 kontenjan verilse ne verilmese ne? Eski günlerde olduğu gibi tribünler yeri geldi mi taraflar arasında 50% 50% paylaştırılmalı. Ayrıca, Avrupa'da olduğu gibi iki takımın da taraftarları kadınlı erkekli karışık olarak yan yana oturabilmeli.

0|1
    0|0
  • Az sayıda taraftarın o maçlara deplasmana gitmesi fayda sağlamaz. Derbi maçlar için Kombineler geçersiz sayılmalı ve stad yarı yarıya paylaşılmalı. Biz bunu eskiden yıllarca yaşadık ve derbiler süper keyifli oluyordu. Benim yaşımda olanlar çok iyi bilirler.

0|1
    0|0
  • Doğru buluyorum ancak daha öncelikli konu taraftarın bilinçlendirilmesi yani bunun bir spor müsabakası olduğunun savaş alanı olmadığının işin sonunda yenmekte yenilmekte yenişememkte olduğunu anlatması lazım bizim sorunumuz bu.

0|1
    0|0
    • 1ay

Aynen katılıyorum millet maç izlemeyemi geliyo savaşamı belli değil :)

• besiktas-bursa , trabzon-fener maclari nasil olcak merak ediyorum illa bir kac kisi yine hayatini kaybeder kavgadan dolayi sonra yine yasak gelir ben anlamiyorum bu durumu artik

0|1
    0|0
    • 1ay

3 Büyükler arasında kalkmış olan bir yasak bu sanırım. Bursa ve Trabzon takımları için geçerli değil.

• Masrafları misafir takıma fatura edeceksin

0|1
    0|0
  • Kesinlikle doğru bir hareket kaç zamandır maç kavgaları izleyemiyoruz 😂

0|1
    0|0
  • Futbol deplasmanlarla güzel

0|1
    0|0
    • 1ay

Tabiki herkezin görüşünü merak ettim ben yasaklansın görüşünden ziyade herkezin düşüncelerini öğrenmek ama bu gidişlede yasaklanabilir.

• 1ay

Eğer yasaklar koyarlarsa olaylar stadyum dışına taşıyor bıraksınlar rekabet tribünde yaşansın insanlar orda deşarj olsunlar

• bu holıganlar ne zaman akıllanırsa o zaman kalkmalı

0|1
    0|0
  • ben desteklemiyorum ama zamanla görücez

0|1
    0|0
  • Doğru buluyorum

0|1
    0|0
  • doğru

0|1
    0|0
  • Doğru buluyorum

0|0
    0|0
  • Sonuçta düşman değiliz.

0|0
    0|0
    • 1ay

Takımları çekememezlik oluyor deplasman taraftarı özellikle çok sık yaşıyoruz maddi zarara yol açıyolar ama tabi benim görüşüm yasaklanmasın ama zarar vermeden kırmadan sakince maçı izleyip staddan çıkmaları yönündedir.

• Evet, doğru buluyorum

0|0
    0|0
  • Bizde yasak olmak zorunda kimse mac izlemeye gitmiyor serbest olunca

0|0
    0|0
  • Hayır, tekrar yasaklanmalı

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...