En yakın arkdaşını kıskanan bir benmiyim o.O

ben aşktan yana yüzü gülmeyen hep yüz üstü bırakılan aldatılan güzelliği çok şükür yerinde bir kızım.. uzaktan bakınca havalı görnsem de beni tanıyanlar severler.. bir de arkdşım var kız tatlı ama kilosu almış başını gidiyo maşllah bir sevgilisi var kızı mutlu etmek için ölüyo.. ve bütün organizasyonlarını ben yapıyorum onların mutlu olmasını çok istiyorum ama içten içe kıskanıyorum. normalde öylelermi bilmiyorum ama bugün birlkteydik sürekli kız oğlanı öpüyo şakalaşıyolr el eleler.. kendimden şüpheleniyorum fesatım dye bir ben mi böyleym ?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• kızların geneli kıskanç oluyo zaten bu yüzden kimseyle yakın arkadaş olmuyorum sen değilsin tek değilsin sevinebilirsin:D:D:D

0|0
    0|0
    • diğer kızları kıskanmam çünkü gözümün önünde hiç birisi sevgilisiyle bu şeklde davranmaz..

• tamam teşekkr ederm

Erkekler Ne Diyor 9

• bence kıskançlık değilde kendini ve kaderini yargılıyosun içten içe ama senin daha iyi bir erkek arkadaşın varken yinede onu kıskanıyosan bunda fesat vardır.ayrıca şuda var dışardan havalı biri gibi görünüyorum demişsin.bence biraz güler yüzlü ve girişken olursan.yani çevrendeki erkeklere bir fırsat verirsen o arkadaşından dahada mutlu olabilirsin.şundan eminim ki yakınında seninle ilgilendiğini belli eden yani seni sürekli süzen her fırsatta yaklaşmaya çalışan bir erkek mutlaka vardır her kıza takıntısı olan bir erkek mutlaka vardır.sadece konuşması için cesaret verici davranışlar yapmaığın için seninle konuşazlar.bide öyle ene insanlara biraz fırsat verirsen.emin ol çok daha mutlu olursun

0|0
    0|0
    • benm sevgilim varken ne olursa olsun kıskanmıyorum.. hatta bu arkdşım olmasa sevgiliye ihtiyaç duymycam. ama bunları öyle mutlu görnce ben nye böyle olamıyorum diyorum

• Sen değilsin ve onlar cahilmiş , sonuçta sevgilin olmadığını biliyolar ya da biliyo , ne olursa olsun senin yanın da o kadar samimi olmamaları lazım dı , sen kıskanmakta haklısın , suçlu sen değilsin onlar .

0|0
    0|0
    • çok şükür vallaaa kendimden şüpheleniyodum o kdar mı kötüyüm ben diye

• En iyi cevap 1 kere seçilir değiştirilmez bunu bil . Kötü olurum çünkü arkadaşın hakkın da konuşmuş olcam , sevgilisi olan kızlar , sevgilisi olmayan arkadaşının yanın da daha bir yoğun davranır , bu yüzden de uyarırdım hep , iyi geceler .

• bence hem kızlar da hem erkekler de en iyi cvap seçme hakkımız olmalıymış.. ben öyle olduğunu sanıyodm. teşekkr ederm iyi gclr

• en yakın arkadaşın değilmiş kıskandığına göre. ya da bir tek o sana gülen yüzünü gösterdiği için sen onunlasın.

0|0
    0|0
    • en yakınım. varımı yoğumu bilir

• mmmm o zaman nispet var orta da

• sanırım..

• ben de kıskanırım ama onun yanındayken gülümserim onun adına mutluymuş gibi davranırım.iyi arkadaşlar böyle yapar çünkü.

0|0
    0|0
    • bende öyle yapıyorum. zaten kötü nyetli bir kıskançlk değil sadece özeniyorum mutluluğuna

• Siz neden kizlar neden bir tombik bir çılız geziyorsunuz bende onu anlamiyorum

0|0
    0|0
    • :D bilmiyorum ki ben kilo almaya çalışıyorum o da vermeye çalışıyo

• O kiloyu biraz zor verir zira mutluluk hormonu tavan yapmiş

Sende biraz zor alirsin zira çok sıkıntı yapmışsın :)

• :)

• ee tabi insan kendi mutsuz olunca dışarıyı mutluları görünce bir iç geçirir hafif de olsa bir kıskanır doğal yani umarım senin o güzel kalbini mutlu edecek birisi çıkar bir gün karşına.

0|0
    0|0
    • herkes diyo valla şu yüzünü bir güldremedik diye.. inşallah hayırlı birileri gelir

• :)) ya beğenilmycek kız değilim çok şükr.. ama mutlu olamıyorum

• olursun yaa belkim :)

• çok ayıp çok

0|0
    0|0
  • bnde kıskanıyorum yanlız değilsin :D ama sevdiğim kızı tabi o sevdimi bilmiyo

0|0
    0|0
    • yok ikimiz de kızız :D ama ben sevgilisiyle o kdr mutlu diye kıskanıyorum. çocuğa köpek gibi davranıyo ama bırakmayıyo çocuk kızı.. ben öyle davransam oooooo :D

• ee işte bir çıkarı varmış demekki :D

• :D evet evet

• evet bitek sensin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet sadece sensin.

0|0
    0|0
  • Bence söylediğin kadar da samimi değilsiniz dışarıdan öyle gözüksenizde.. Bu yüzden içten içe kıskanman normal.

0|0
    0|0
    • 7. yılımızdayız :) benm sevgilim varken o yaptığım organizasyonlar onun sevgilsine yaptıkları gözüme batmaz ama ben böyle aşk acısı çektiğim zamanlar da bari braz mesafeli olsalar..

• İşte o kıskançlık oluyor başka bir açıklaması yok :) öyle senelerede bakma kaç senelik arkadaşlara bile neler olabiliyor :) ki size bişey olmaz ya büyütecek bişey yok yaşadığın durumla ilgili işte üzüntü :)

• tamam teşekkr ederm

• kıyafet konusundan başka hiç bişeyde kımseyı kıskanmıyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...