Çevrenizdekilerin sizden uzaklaştığını anlarsanız neler yaparsınız ?

evet arkadaslar böyle bir durumu fark ettiniz diyelim ne yaparsınız :))

Güncellemeler:
anlaşılan sizler kimseye ihtiyaç duymuyorsunuz ne güzel :) şurda hepinizin sorularına 5 yldızı çakıyorum kul oğlu kul puan vermemiş ya ya :D

0|0
31|37

En İyi Erkek Görüşü

• Eqvet bu başıma gelmişti insan ister istemez üzülüyor ama kendi kendine değmezmiş diyorsun sende tavır yapıyorsun sonra o sana yaklaşmak istiyor.

4|2
    1|0
    • aynen öyle bu düzen hep böyle işliyor :)

• aynen usta değer verilmesi gerekenleri iyi seçiceksin öylelerinden olabildiğince uzak durmak lazım :)

• Oylelerine bir lafim var zikerler

Kızlar Ne Diyor 31

• Kötü hissederim sanırım yani umursamaz biri olmayı hep istemişimdir ancak hiç başaramadım.Sorunun nedenine bakarım yani çevremdekiler uzaklaşıyorsa demek ki sorunun kaynağı bende eğer bu kendimden ödün vermeden halledebileceğim bir durumsa düzeltir insanların saygısını geri kazanırım ancak seçimlerim böyle ve bu onlara ters geliyorsa yapacak bir şey kalmamıştır hayatta kimseyi tam olarak memnun edemezsin elimden geleni yapıp yoluma devam etmeye gayret gösterip beni ben olarak seven çevreme odaklanırdım sanırım :)

2|2
    0|0
    • sizin kadar çevresinde olup bitene duyarlı her srunun üstünde durabilien birini görmedim ben değerli yorummuza tesekkur ederım :)

• çok güzel y azdın ghostt

• Teşekkür ederim tttmrk :)

• Uzaklaşmaları için eşlik ederim.

1|2
    1|0
  • Gidene yol yakışır.

0|1
    0|0
  • insanına bağlı değerse peşinden koşarım değmezse arkasından el sallarım..

0|1
    0|0
  • hata bende değilse kılımı kıpırdatmam

1|1
    0|0
  • Ben mutsuzsam benim sevgilim evin islerini yapiyordu bana pasta hazirliyordu taaa ki ayri eve tasindiktan sonraya kadar. Anlayacagin Uzaktan iliski yurumuyo. Konusmalar anlamsizlasinca ben sogudun o değil

0|1
    0|0
  • Pek umursamam.

1|1
    0|0
  • bir kez daha yenildiğimi yenik düştüğümü düşünürüm.. Nerde yanlış yaptığımı düşünüp hata bendeyse kendimde bir kusur bulursam gereken neyse onu yaparım Yoksa suç hata vs karşımdakilerdeyse zamana bırakırım ortalık durulsun diye beklerim

1|1
    0|0
  • ben de çevremden uzaklaşırım, sıkıntı yok :D

2|1
    1|0
  • sebebini öğrenmeye çalışırdm

0|1
    0|0
  • uzaklasmak neymis gösteririrm ona ben :)

0|1
    0|0
  • anladım,ne yaptım bilmiyorum ama eskisi gibi olduk

bi bakıma sende ondan uzaklaşmış oluyorsun aslında,arkadaşımdan bahsediyorum,muhabbetimiz eskisi gibi degildi,ama okullar kapanmaya yakın ayrılcaz ya,aynı olduk .ne oldu acaba:D

1|1
    1|0
    • gider ayak dostugumuz kalsın diye düşünmüşlerdir belkide sonuşta iyi kötü günleriniz olmuştur :)

• tamam sorun yok o zaman:)

• tabiki yok :D

• Aman kmse icn bsy yapmaya degmez

1|1
    0|0
  • bende uzaklaşırım.

0|1
    0|0
  • Giden gider ne yapalım yani.

2|1
    1|0
  • *,sinler .

1|1
    0|0
  • kendi kabuğuma çekillirim..

1|1
    0|0
  • defolsun gitsinler

1|1
    0|0
  • Başıma gelen bir durum bu üzülürüm ama daha sonraaaa amann boşver derim :)

0|1
    0|0
  • canı cehenneme derim dedimde zaten yol verdim hepsine hepsi olmak istediği yerde

0|1
    1|0
  • zamanında gerkeni yapmışsam, bende uzaklaşırım.

0|1
    1|0
  • Hiçbir şey.

0|1
    0|0
  • ben yaklaşırım

0|1
    0|0
  • ne yaptım acaba diye düşünürüm

0|1
    0|0
  • Tekrar aramızı düzeltmeye çalışırım, daha sıcak davranırım

0|1
    0|0
  • göbek atarım.

0|1
    0|0
  • Geleni karşılamasını gideni uğurlamasını biliriz.Çaktım beş yıldızı gidiyorum.

3|0
    0|0
  • insanlar çok farklı bazen dünya görüşleri farklı diye gidiyolar bence

0|1
    0|0
  • Tavır yaparım.Ben ondan daha çok uzaklaşırım.

0|1
    0|0
  • Yol veririm.

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 36

• Uzaklaşması gerekenlerin uzaklaştığını görmekten memnuniyet duyarım. Parası olmayan adam gereksiz adam diyerek paralı arkadaş peşinde olanlar ve parama göz dikip yapmacık takılanlar benim arkadaşım olamazlar ve öylelerindende lafımı asla esirgemem ve yalakalığıda hiç sevmem. Ben babama yalakalık yapmadım arkadaşlarıma hiç yapmam ve bana yalakalık yapılmasınada asla müsaade etmem.

0|1
    0|0
    • haklısın kardeşim ama sana yalakalık yapanlar herzaman yanında olacaklardır gerçek dostarını seçtiysen zaten onları üst seviyede tutarsın :)

• oh be bir huzur bulak..

0|2
    0|0
  • önce nerde hata yaptım diye bakarım biraz da onun hareketlerini gözlerim eğer benim hatam yoksa ve çıkarı söz konusu ise karşıdakinin genellikle öyle olur bu tür durumlarda bnde ondan uzaklaşırım verdiğimn değerin yarısını bile vermem o kişiye çünkü herkeze hakettiği değeri vereceksin

0|1
    0|0
  • Önce kendime bir bakarım.Hata bende mi diye.Bende ise hatalarımı düzeltmeye çalışırım.Yok hata onlarda ise giden gider :)

0|1
    0|0
  • hıc bıseyyapmam cunkı uzaklasıyolarsa bunu ben ıstemısımdır kı kaldı gunumuzde cevremızdekı arkadaslarımız su sekıllerde uzaklasırlar ınsandan bır yeterlı kız ortamın yoksa doru durust arkadasın yoktur yeterlı paran yoksa onlara bıseyler almıyorsan gene hıc arkadasın yokdemektır senınle ısı oldugu zaman ıslerını halletmedıgınde gene arkadasın yoktur kısacası buzamanda en ıyı arkadasın parandır yerı gelır anandır dorumuyum kuzum :)

0|1
    0|0
  • Benden Uzak Olduğu İçin Şükrettiğim İnsanlar Var ve benden uzakalaşanlar bunlardan biri ise ne hata yaptımda uzaklaşıyorlarsa aynen devam ederim. Haksızmıyıö

0|1
    0|0
  • kazanmaya değer bir insansa kazanmaya çalışırım yoksa gereksiz bir şeyse bende ararmam sormam birrdaha yalvarsan bile ne diyom la ben :ıslık;

0|1
    0|0
  • kendinden taviz veremeyeceksen yapılacak tek şey var demektir. Senden 1 adım uzaklaşanlardan sen 2 adım uzaklaş.

0|1
    0|0
  • ben de aynı hızla uzaklaşırım olay yerinden..

bu ara iyi diilim heralde, yaklaşanlardan da uzaklaşmaya başladım.. hostilite midir başka bir semptommudur hayrolsun )

0|1
    0|0
  • Kapı açık arkanı dön ve çık istenmiyorsun artık :D

0|1
    0|0
  • onların kaybı, ben kendimi biliyorum

1|1
    0|0
  • Bende onlardan uzaklaşırım.

0|1
    0|0
  • aynaya bakarım naptın ben la derim

0|1
    0|0
  • Hemen mıknatıs ararım..

0|1
    0|0
  • bir adım da ben atarım

0|1
    0|0
  • herkesi tek tek arar sorarım (hönk) tabi telefon tarifesine bağlı :))

0|1
    0|0
  • ego değilmi abi yüzlerine bile bakmam

0|1
    0|0
  • Umursamam bende takmam .d

0|1
    0|0
  • magneto gibi adamım kimse benden uzklaşamaz

0|1
    0|0
  • hepsinin flütü varmış...

0|1
    0|0
  • hiç bir fikrim yok valla

0|1
    0|0
  • KAYBEDEN ONLAR OLUR...

0|1
    0|0
  • sssssssssssieesin

0|1
    0|0
  • Siktirip gitsinler

0|1
    0|0
  • çokda umrumda derim :))

0|1
    0|0
  • gazbombasıyla desteklerım emın olmak ıcın gıttıklerınden puhahahah :)))))))))

0|1
    0|0
  • doğal davranmaya devam ederim

0|1
    0|0
  • umrumda olmaz...

beni seven saygı duyan zaten uzaklaşmaz...

0|1
    0|0
    • Uzaklaşmak saygı ya da sevgiyle alakalı değildir belki de sen onlara bu saygı ve sevgini gösteremediğin için bir geri çekilme olmuştur soruna bakmaya kendinden başlamalısın

• Tek bir kişi uzaklaşsa belki dediğiniz geçerli olabilirdi.Ancak çevre uzaklaşıyorsa bu konu da sevgi ve saygıdan daha büyük bir sorun var demektir :)

• Efendice ortamı terkederim,bir daha da hicbiri ile yüz-göz olmam.

0|1
    0|0
  • belki hata biz de olabilir, bencillik yapmış olabiliriz her zaman karşı tarafı suçlamak iyi değil

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...