Üstüne alınan varsa alınsın

deminden beri yorumları okuyorum burda hiç tanımadığınız kişileri lafla ezme çabanız var neden neden insanların düşüncelerine duygularına saygı göstermezsiniz karşınızdaki size saygıyla yaklaştında daha çok ezmeye çalışırsınız nedir kardeş bu üstünlük hevesi nedir bu böbürlenme büyüklük sevdası nedir yani

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• Temelde kendı güvenli olmayan insanların sergıledıgı davranış biçimi o aslında.. Cevresınden ıyı bır davranış beklemedıgı ıcın ılk hamileyi kendısı yapıp kendını güvenceye alma dusuncesınde oluyorlar..öz saygısı düşük olduğu için bu şeklide kendını güçlü göstermeye çalışıyorlar..

4|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 16

• egodan kaynaklanıyor kımının egosu aklınında vıcdanınında onune cıkmıs hem akılsız hem vıcdansız ınsanlar toplulugu olmus mıllet. saygıyla yaklasana alttan alana ezme psıkolojısı hayvanlarda daha baskındır hayvansal ıc gudusu fazla olanların alttan alanlara karsı daha baskıcı egılımlerı olur.salla gıtsın

1|0
    0|0
  • bende farkettim özellikle gizlilerde var bu. ego tatmini sanırım.

2|0
    1|0
    • evet cesarette yok bide he gizliden yapıyorlar

• yapacak bişey yok. gülüp geçmeyi öğrenmelisin. sonuçta ezikler. onlarla kavga etmeye kalkarsan onların seviyesine inmiş olursun.

• kimsenin bir başkasından üstün yanı yoktur. Hiç kimsenin de bir başkasını hakir görme hakkı yoktur. saygı gösterilenden ziyade göstereni yüceltirmiş. Birde herkes en iyi bildiğini yapıyor. . bence her insan saygıya layıktır.yanlış başka bir yanlışla düzeltilemez.

0|0
    0|0
  • haklısın verdim + nı

1|0
    0|0
  • aynen katılıyorum egoistlik tavan yapmış

1|0
    0|1
  • hayırdır sitenin avukatı mısın? kimliğini göreyim önce?

0|2
    0|0
  • Belkide o insanlar gerçekçidir?

0|2
    0|0
  • genelde aptalca liseli esprileri ya da ego tatmin etme çabaları içine girmem ama hoşuma giden bir açık yakaladımmı ordan vururum ki muhabbet açılsın oturmaya gelmedikya

0|0
    0|0
  • biri benim mesela

0|0
    0|0
  • yanlışa,adaletsizliğe,haksızlığa,eğriye saygı duymam kimse beklemesin.

0|1
    0|0
  • objektif davranırım fakat örneklerim özneldir

0|0
    0|0
  • Aşağılık kompleksi olan çok fazla kişi var

hep bir üstün olma çabası

0|0
    0|0
  • Alınma ama zaten anca seninki gibi bir tip bunu der :) dedemin bir sözü vardır, yüzü güzel olanın sözü güzel olur diye, 1 küsüraydır burdayım hiç atarlanan giderlenenini görmedim, bir sen çıktın böyle :)

0|0
    0|0
  • sizsiz olun yeryüzünde böbürlenerek yürümeyin

0|1
    0|0
  • benim görünüşten tipim nasıl diyosun mesela agzına sıçıyolar resmen agzına geleni söylüyolar bu ne rahatlıktır abii

0|0
    0|0
  • Aşağıda cesaret yok demişsin de, kendin de soruyu gizliden soruyorsun. Nerede cesaret?

1|0
    0|0
    • ben insanlara laf sokmuyorum ya da onları küçük düşürmüyorum bunu neden yaptıklarını soruyorum çokta önemliyse gizliden çkarım arkadaş olarak ekledikleri için gizliden sorarım hep soruları.

• he he tabi ondandır...

Kızlar Ne Diyor 8

• ''sen benim gibi düşünmüyorsan sen salaksın ben dünyanın en ileri görüşlü en doğru düşünen insanıyım'' diye düşünen tiksiniyorummmmm

1|0
    0|0
  • He gülüm he diyip salla boşver.

0|0
    0|0
  • olay var dediler geldik.

0|0
    0|0
  • biri ağır gömçürmüş buna asdafsdafdsfa :D

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum soru sormaya çekiniyorum.

1|0
    0|0
  • aynen bazıları bildiğin laf sokmaya geliyor bakıyorum bir tane bile soru sormamış işi gücü ona buna laf sokmak ilk üye olduğum zamanlar garipsiyordum niye bunlar durduk yere bana sataşıyorlar diye artık alıştım ağzının payını veriyorum yolluyorum uzatmaya kalkarsa üzerine bide engel veriyorum ohh miss

0|0
    0|0
  • ben dünyanın en değerli varlığının kızıyım. biraz kibiri hakediyorum. gurur ve kibir önemlidir.

0|0
    0|0
  • Tamam haklısında. Neden gizli sordun keşke gizli sormasaydın KS üyeleri seni kucaklamak istiyo.

0|0
    0|0
Yükleniyor...