Bir Baba Kızını Nasıl Sever ?

Baba olsaydınız Kızınıza nasıl sevgınızı gosterırdınız ? Fiziksel olarak..

Güncellemeler:
Yorumları okuyunca cok duygulandım . Keşke benımde Babam olsaydı beni sevseydi her zaman kotu durumlarda arkamda olsaydı kader ıste kader utansın

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Başın sağolsun... buradaki her kezin babası birgün öbür dünyaya göç edecekler. Bu dünya böyle. Yalan dünya.. Allah sizi cennette mutlu bir yuvada aynı ailenle birlikte yaşamayı nasip etsin..

allah babanın günahlarını affetsin.

İNNA LİLLAHİ İNNA İLAHİ RACİUN

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yanakları öper ısırır mıncıklardım. Saraılır içime sokasım gelirdi herhalde.

2|0
    0|0
  • Başın sağol sun :<(

1|0
    0|0
  • Onun her zaman arkasında durarak. Her yerde ve her halukarda onu koruyarak. Onun kararlarına saygı duyarak. Boş zamanlarında onunla ve sevdiğim kadınla gezerek. Ve onun kollarımdan hiç bir zaman salmayarak !

2|0
    0|0
    • Onun ellerini her zaman yumruk yaparak, güçsüz zamanlarında destek olarak, yanlış yolda ise konusarak, onu sevdiğimi söyleyerek, ilgimi hiç eksik etmeyerek !

• Allah rahmet eylesin...

1|0
    0|0
  • bilmem bir kızımın olmasını çok isterim 3 4 yaşlarındakiler çok sevimli oluyor elinden tutarım öperim koklarım yani benim en güzel parçam yaşama sevincim olur gerekirse anne rolunu bile üstlenirim...bilemiyorum bu soruyu sorma amacını merak ettim

2|0
    0|0
  • Saçlarını tarardım. Ojesini sürerdim.

3|0
    0|0
  • döve döve severdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• babam bildiğin azıma burnumu yamultuyo sevince:D

2|0
    0|0
  • Sarılır,öper,koklarım heralde..:)

2|0
    0|0
  • babamın sevgisini basımı oksadıgını hatırlamıyorum.o yuzden sevecegım adam değil daha cok baba olabilecek bir adam arıyorum..

0|0
    0|0
  • yüzünün gülmesi için canımı veririm.

0|0
    0|0
  • babamdan bır sevgı gormedıgım ıcın cocugum olursa bırgun ılgılenırım ooperım sarılırım sevgımı gosterırım oksayarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...