Çok sinirli oluyorum

Ben eğer bulunduğum ortamda kadın ya da kız yoksa çok ama çok asabi oluyorum..asık suratlı insanların olduğu yerlerde çok asabi oluyorum..şöyleki bulunduğum ortamda adi insanlar yoğunluktaysa ve birde o ortamda kadın yoksa birini dövmem an meselesi kendimi zor zaptediyorum elimden heran bir kaza çıkabilir..ama o ortamda bir tane bile olsa güzel çirkin olmasıda önemli değil kadın varsa ancak o zmn yumuşayabiliyorum ancak o zmn gülümseyebiliyorum yoksa patlamaya hazır bomba gibiyim..hele birde arabesk mmüzik çalarsa daha da beter..sizce normalmiyim ben..yoksa yaşadığım normalmi..yada değilsem nedir bendeki problem..cevaplarınız için Teşekkürler..

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• tabi ki normal değilsin.benim sinirden delirmem lazım o zaman 6 aydır hiçbir kızla aynı ortamda bulunmadım.kızlarla pek anlaşamıyorum zaten.bence ben normalim :/

0|0
    0|0
    • kadınlarla diyalog kurmak beni rahatlatıyor ama ortada kadın yoksa ve karekteri şinanay adamlar varsa mutlaka olay çıkıyor..ortada kız derken 60 yaşında teyze bile olabilir..kadın yoksa nheran öfkelenip dellenebiliyorum nedendir bilinmez içten öyle geliyor..

• Kapışalım gel ? Ota boka sinir bende oluyorum fakat ortada kız veya bayan yoksa nedir arkadaş. Doktora git hastasın sende bizdensin.

0|0
    0|0
    • tavsiye etmem..ben ota boka değilde gereksiz insanlara sinir oluyorum..resmen öldüresim geliyor..ne kdr manyak olduğumu tahmin bile edemezsin..

• kadın olayına gelince kadınlar daha anlayışlı oluyorlar o yüzden yumuşuyorum biraz..ama ortada anlayış yoksunu ve kendinde olmayan adamlar varsa elimden bir kaza çıkabilir..

• Tanıdığım manyakları görsen aklın şaşar merak etme. Bakırköy'e bir uğra biraz hastanede kal kendine ben normalim diyeceksin.

Yükleniyor...