Galatasarayımızın ilk 11'i nasıl olur sizce ?

Nani ve Carlinhos'ta bitti gibi birşey..Sneijder de Chelsea ile anlaşmak üzere...Kadromuz nasıl olur sizce ? 6 yabancı kuralı var ligde.Şampiyonlar ligi için şöyle olur.

Bence : Muslera - Eboue - Chedjou - Semih - Carlinhos - Melo - Selçuk -Hamit - Nani - Burak - Drogba

Güncellemeler:
Bu arada Chelsea'den Galatasarayımıza Wesley Sneijder' için 15 milyon Euro'luk resmi teklif geldi..Gelecek sezon kadroda düşünülmeyen yabancılar : Elmander , Ujfalusi , Culio , Riera bu oyunculardan kendilerine klüp bulmaları istendi..

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bizim aile galatasaraylıymış panpa :( uyum sağlamak için galatasaraylı oldum panpa ama hiç futbolcu tanımıyorum bana öğretin panpa :(

0|1
    0|1
    • nasıl tanımazsın panpa ya :) hiç ilgilenmesen bile Sneijder'i Drogbayı tanıman gerekir :D

• Sneijder , Selçuk Burak karizmanın kralı bunlar panpiçulo :)

• sağol panpa :(

• 6 yabanci diyolr senin kadroda 7 var

0|0
    0|0
    • ş.ligi kadromda diyor?

• Evet Bu kadro Şampiyonlar ligi için..Ligde de 6+2 için Federasyonla görüşmeler sürüyor..

• sneijder gidiyor mu? OHA

0|0
    0|0
  • burakla ardayı takas yapmayı düşünüolarmış öyle bişiy olursa yakarım arenayı :D

0|0
    0|0
    • Üzerine para almamız lazım o zaman :)) Burak en az 15 milyon Euro :)

• bnce hiçbişekilde burak gitmemeli daha iyisini nerden bulcaklar 4. adam :D

• muslera favorim birde nani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• iyi olur nightmare

0|1
    0|0
  • 4 tane yabancıyı defansa kulanmak fazla lüks olur bence

0|1
    0|0
    • Eboue - Chedjou ve Gelirse Carlinhos banko ilk 11 oyuncusu zaten..Kale de yabancı sıkıntımız oradan geliyor zatenn

• Sneijder satmak aptallıktır sisteme uymuyor diye birşey olamaz onun yeri forvet arkası biz bu adamı alırken mevkisinin forvet arkası olduğunu bilmiyormuyduk şimdimi sistem bozuldu bu mantıkla bakarsak esas sistemi bozan drogbadır biz tek forvet oynayacakken drogba geldi sistemi bozdu gerekirse drogba gitsin en fazla 1 yıl daha oynayacak ama Sneijder uzun yıllar kalacak kadroya gelince 4-2-3-1 oynamalıyız burak sağ kanat nani sol kanat Sneijder forvet arkası drogba tek forvet

0|0
    0|0
    • Burak sağda ölür :) şimdiki gibi 4-3-1-2 taktiği en gzli kanat yok :)

• Trabzonda 33 golü tek forvet oynayarak attı

• Her duran topa atlarsa , her penaltıyı atarsa ve takımdaki herkes aldığı topu burak'a oynarsa atar.tabi ama Galatasaray'da bunu yapması imkansız..

• süper kadro

0|1
    0|0
  • Muslera - Eboue - Chedjou - Semih - Carlinhos - YEkta - Selçuk -Hamit - Sneijder- Burak - Drogba

1|3
    0|1
  • Muslera

eboue-chedjou-semih-carlinhos

melo-selçuk

hamit nani burak drogba yani senin 11 ideal ama fatih terim bu belli olmaz aniden o yeni gelen genç çocugu oynatır star yapar veya ermanı sokar bellı olmaz D:

0|1
    0|0
    • Erman'ı merak ediyorum bende Fatih hoca bolca şans verecektir..Bekleyip görcez ama Erman'dan umutluyum :)

• ligde oynatır bence %65 oynar hep ligde

• bencede oynar zaten yaş 29 yedek oturtacak olsa almazdı

• nani daha gelmedi hemen yazmışsın hem 7 yabancı var

0|0
    0|1
    • Bu kadro Şampiyonlar ligi için..Ligde de 6+2 için Federasyonla görüşmeler sürüyor..

• farkındayız onun..Zaten ben o kadroyu şampiyonlar ligine göre yazdım..

• kesin öyledir.

• Carlinhos ısrar ile gelmeyecegim diyor.Melo ise belirsizligini koruyor.

Chelsea bizde bile 90 dakikayı zor gören Sneijder'i asla kadrosuna katmaz,balon haber,

0|0
    0|2
    • Resmi teklif geldi 15 milyon Euro :))

• Yok öyle birsey,basının uydurması.

Yönetim Sneijder transferinden mutsuz,15 m euro resmi teklif gelse,hemen yollarlardı.

• nani ne ara geldi la

0|0
    0|0
  • Bu sene takımlar sağlam kadrolar oluşturdu , maçlar seyir zevki vericek.

Bu arada Sneijder gitmeyecek bak gör.

0|0
    0|0
    • Sisteme uymuyor Sneijder varken tek forvet oynamamız lazım ama Drogba ve Burak yedek oturcak adam değiller..

• Giymeyeceğinide.. ** Gitmeyeceğinide.

• resmi teklif gelmiş 15 milyon Euro...Mourinho çağırsın Sneijder koşarak gider..Ben kalmasından yanayım tabikide

• ebue- semih-melo -hamit -bu takım da oynayamaz erman kılıç oynasa hamitin yerin de daha iyi

0|0
    0|1
Yükleniyor...