Evli kadının çalışması hakkında

artık çalışmayan kadın neredeyse yok gibi,işyerinde ister istemez erkeklerle muhatap olmak,arkadaşlık ilişkileri kurmak(saygı çerçevesinde) kaçınılmaz oluyor.bu durumdan rahatsız olanlar var mıbenim gibi,yoksa tek benmi böyleyim.

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• bi kere kadın çalışıyorsa illaki kendi üstleriyle muhattab oluyor . e geneldede üstleri erkek oluyor . bizim iş yerimizde evli kadınlar var valla şeflerle gayat rahat konuşuyorlar hatta cilveleşmeye varan muhabbetler görüyorum . yani ne bileyim bana tuhaf geliyor . acaba diyorum içimden eşleri bilse ne olur . neyse ben evlenince çalışmayı düşünmüyorum evlenince farklı bir hayatın oluyor erkeklerle muhattab olmak istemiyorum evim kocam çocuklarım bana yeter .

0|0
    2|0
    • beni bu düşüncemden dolayı çağ dışı görenler oluyor.bende senin gibi görebiliyorum.teşekkür ederim

• kızım hastamısın sen ?ben iş ortamımımda olanları anlatıyorum . hatun gelmiş çalışıyor musun babanın parasını mı yiyorsun diye soruyor . algılama ve zeka seviyen oldukça düşük sanırım . iş yerimizde diyorum kızım iş yerimizde . saçma gelmiş olabilir sana benim düşüncem bu yargılamak sana düşmez ister katılırsın ister katılmazsın . ben arkadaşa yazdım cevabı sana değil . hadi bakalım uza burdan

• yaşım ve tecrübem çok merak etmeyin . gördüğümü söylüyorum . çalışan kadın daha bilinçli olduğu için kendine güvenii fazla olduğu için hiç öyle koca moca takmaz . eve yorgun gelir atar fırına hazır yemek koyar önüne şikayet edemezsin . parası vardır istediği gibi harcar güçlüdür istediği zaman bırakabilir zor değildir onun için . ondan dolayı erkeğe muhtaç değildir . eşini mutlu etmek için çabalamaz kafası meşguldur . ama çalışmayan kadın sabahtan akşama kadar kocasını düşünür .

Kızlar Ne Diyor 7

• çok çağdışı kalmışsın

2|0
    1|0
  • Ama artık hiçbir erkeğin gücü kolay kolay bir ev geçindirmeye yetmiyor.

1|1
    0|0
    • çok doğru tebrikler.hiç bir erkek kolay kolay eşinin çalışmasını istemez

• karakter meselesi.ne evli kadin var ya rahatrahat konuşmalar yapiyor elemanlarla. sirf buyuzden ise grmek isteyen kadin bile var.ama bunlari bu sekil yapan yuzde 60 erkekler.kadinlar aman nasilsa benimki yapiyor diyerek kendileqide yapiyor.ben calişmak istemem mesela

0|1
    1|0
  • aynısını erkekler için de düşnüürsek rahatsız olmam.namusuyla çalışıp ekmek kazandıktan sonra 2 muhabbet etmişler çok mu.

0|0
    0|0
    • iyi sen rahatsan sözüm yok olamaz !

• saygı çerçevesinde diye belirtmşsin zaten.tabiki rahat olacağım.eve m kapatayım adamı delirsin mi

• Napalım peki siz mutlu olun diye çalışmayalım mı? Hem kendin diosun saygı çerçevesinde diye kıskanmak niye

0|0
    0|0
  • Kıskanıyor musunuz eşinizi ?

0|0
    0|0
    • eski eşim diyelim o çalışmamıştı zaten

• Yani sonuçta herkesin kendi düşüncesi açıkçası ben erkek olsaydım galiba istemezdim :))

• elbette bende istemem.senin eşinin kalbi temiz olsada bazı erkeklerin olmuyo

• Çok gerikafalıymışsın ya

0|0
    0|1
    • senin gibi ileri kafa olmıyımda

• ALLAH'a şükür iyiki kalmışım

• Alttaki bir tane yorum yapan erkek de utanmadan kadınların çalışmasına göz dikmiş. Biz çalışamayalım da sizin gibilerin eline mi bakalım size mi muhtaç olalım. Allah korusun. Kendi paramı kendim kazanırım bana da işten ayrıl dese boşarım zaten. İşte kadınların gücünü çekemiyosunuz kıskanıyosunuz.

Erkekler Ne Diyor 1

• İşsizlik niye var sanıyorsun :D çalışma bakanı faruk çelik e dedim kadınları piyasadan çek işsizlik kalmaz herkes harıl harıl eleman alır :) haklısın da onu da yapamayız dedi. Kadın çalışıyor erkek çalışıyor çocuklarda yetim büyüyor işte. Allah yardım etsin.

1|0
    2|0
Yükleniyor...