Neden hep o arıyor ?

erkek arkadaşımı arıyorum açmıyor sonra hemen o arıyor . nedenide bana telefon faturası gelmesinmiş yüksek . ya param var diyorum anlamıyor .neden böle yapıyor?

0|0
75

En İyi Erkek Görüşü

• İyi bir durum değil. Senden menfaati olan biri bu şekilde davranır, demedi deme.

0|0
    0|0
    • ne menfaati olucak ki zaten uzakta

• yoo ne alakası var .şüphelenmedim . sadece rahatsız oluyorum mahçup oluyorum dedim

• Peki o zaman telefonunu açmadığında sende onunkini açma. 5 dakika sonra yeniden aç, taki açana kadar. O zaman mahçup olmazsın tabi senin için sorunsa.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• bende hep öyleydim :S takip edelim bakalım yorumlara kötüyse yapmayalım bir daha :)

0|0
    1|0
  • bende yapiyorum ama mantikli bir acıklamam yok bende merak ettim şimdi :D

0|0
    0|0
  • nedeni mi var kendin söylemişsin işte.

0|0
    0|0
  • beleş dakikası vardır.

0|0
    0|0
    • hep mi var

• püfff. ne alaka . öyle para düşünse zaten o tarifieyi kullanmaz . ayroca zaten durumu iyi üç kuruşun hesabını yapmaz

• sanada yaranılmıyo ya zaten yaranılsa bu soruyu sormazdın desene. hadi öptüm :*

Kızlar Ne Diyor 7

• Centilmen adam.

Hatun kontörü yemem ben diye hırs yapmış..

0|0
    0|0
  • O nasıll yemekte parası kendi veriyo onuda o yapıyo hani kimisi erkek sevdiğinden para yemezz adam olan öyledir. mesela benim sevgilimde öyle ben para versem burnumdan getiriyo illa o verecek nedemişlerr kimisi adam kızın parasını yemezz paran olmadıgını düşündüğünden değill erkeğin görüşü öyle canım yemez kendi parasını kendi yedirir bende veremiyorum kendisi vermek istiyo hepp kötü bişe değilki bu.

0|0
    0|0
    • hmm anladım canım bende benim param yok diye düşünüyordur diye düşündüm . ilk defa böle birinle tanıştım . bocaladım

• nedemişler herşeyin bir ilki vardır :))

• bence bir kötülük yok bu durumda ne güzel işte seni düşünüyor. asıl sana para yükletip sana kendini arattıran erkekten şikayet et

0|0
    0|0
    • evet apaçi tipler var öle

• olmana gerek yok bence sonucta sevgiliyseniz herşeyi paylaşırsınız böyle şeyler sorun olmaz :)

• haklısın

• ver numarasını birazda ben ariyim panpa :(

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim de aynı şeyi yapıyor. Centilmen diye düşünüyorum. Centilmen erkek iyidir iyi. :D

0|0
    0|0
    • kıza para harcatmayan tiplerden bunlar

• Çoğu erkek yapar bunu niye kafana taktın seni düşünmesi suç mu ?

0|0
    0|0
    • yoo ama param yokmuş gibi davranması hoşuma gitmez

• Ben öyle düşünmezdim ya bilmiyorum başıma gelmedi daha :D

• erkeklik taslıyor :D benimkide öyleydi ısrar ettim artık bir ay ben bir ay o konuşma pakedi yapıyoruz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...