Babam evi terk etti ve

Dün aksam ailecek kavga ettik.

Babam çok sabit fikirli ve dediğim dedik bir adamdır.Sürekli ve bos konusur.Kaynanadan farkı yoktur.4 kişilik bir aileyiz.Bi erkek kardeşim var.

Dün annemin kardeşimin ve benim de sabrım tasınca babama tahammulumuz kalmadı biraz üstüne gittik.

Oda haksız olduğu için söylicek bisey bulamayınca mutfakta fırını falan yere attı sağı solu devirdi.

Sonra erkek kardesim onu evden çıkardı.

Dün gece gelmedi.

Bugünde esyalarıını topladı amcama gitti.Orda kalcakmıs bizimle muhattap olmadı tek kelime söylemedi.Amcamla konustuk.Birbirinizi çok yıpratmıssınız bir süre ayrı kalın dedi.

Babamın evi terketmesi hiçbirimizi üzmedi.Fakat ne yapmalııyız diye düşünüyoruz.Annemle babamın bosanması ne kadar iyi olur.

Fikirlerinize ihtiyacım var

Güncellemeler:
Babam 43 yaşında.Küçüklüğümden beri sevmiyorum .Belkide bende bıraktğı izler yüzünden.

Baba diye hitap ettiğim adam ben 4 yasındayken çok ağlıyorum diye beni tavana kadar kaldırıp yere fırlatan bir adam.

Hiç değişmedi.Kendi fikirlerini zorla kabul ettiremeyince üstümüze yürüyüp şiddete başvurur.

Genelde HE deyip geçiyoruz.Ama herkesin bir sabrı var .

Yaşım 19 babamdan dayak yicek bir yasta olduğumu düsünmüyorum.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Güncellemeye cevap : Babanın psikolojik sorunları var heralde kendini düşünüyo bu 1 digeride senin yaş 19 dayak yiyecek yaşta değilim artık diyosunya dayak 0 yaşından ölene kadar kimseye yakışmaz dövmek ne demek yaaa... :( Tamam zamanında anne baba dan bizde dövüldük ama... Ziyan işlediğimizde ... Ki çocuk dediğin veya İNSAN dediğin dövülmez bak ne diyosun çocuğum çok ağlıyorum diye yere çarpmış seni cinayet sebebi yaa... Üvey falansın sen ya da dediğim gibi baban psikopat sorunları var derim...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ayrılma ya da ayrılmama olayına annen karar verecek siz değil. siz pek karışmayın bu işe. ayrıca kötü de olsa atanız. saygınızı yitirmeyin. anneniz en doğru kararı verecektir.

2|0
    0|0
  • Dünyanın en kötü adamıda olsa o senin baban... Bugün üzülmemişsin gidişine ama gün geçtikce göreceksin ki babanın gölgesi bile yetiyormuş... Şimdi okurken öff dersin bende eskiden öyle derdim :)

1|0
    1|0
  • Babamın evi terketmesi hiçbirimizi üzmedi bu sözden son ne haliniz varsa görün ..

1|1
    2|0
  • onu anne ve baban bilir...

1|0
    0|0
  • Bence babana saygı duymalıydın fikirleri ne olursa olsun neticede baban senin alehine kötülüğünü düşündüğü hiçbir şeyi istemezki fikirler uyuşmaya bilir ama ailecek bir aile ferdine çullanmak büyük ayıptır olgunlukla karşılayıp kardeşinle senin kafalarını annenin kafasına vurarak patlatmadığına dua et

0|0
    1|0
    • Boş konusma istersen.ÇOCUK SAHİBİ OLMASI BABA OLDUĞU ANLAMINA GELMEZ

• Onu evden kovan yok.Etrafı kırıp döktüğü için sakinlessin diye dısarı çıkardık.Öfke anında birilerinin uzaklasması gerekir.

Pılısını pırtısını toplayıp giden kendisi.

• bukadar nefret ediyorsan diyecek sözüm yok

AMA BUKADAR NEFRET ETTİĞİN İÇİN BİRGÜN PİŞMANLIK DUYARSAN OZAMAN ACINCAK DURUMA DÜŞERSİN BUNU BİL YETER.

• aileyi dağıtmayın derim ben :)

1|1
    0|0
  • ne biçim bir zihniyetsin almadım gitti bu senin baban iyide ola kötüde olsa baban sonuçta... ... .. .. . . ee benim babam beni hiç dövmedimi benide kaldırıp yere vururdu bende 19 yaşındayım yanlış yapacağım yerde babam döver yani normal bence bu senin baban senin kötülüğünü isteyemez iyiliğini ister her zaman bak bunu şimdi anlamazsın baban ölürse o zaman anlarsın kıymetini

0|0
    2|0
  • Baban kaç yaşında. Hep mi böyleydi? Hem baban haksız bile olsa, insan babasının bu hali için üzülür en azından. Nasıl dersin hiç üzülmedim?

0|0
    1|0
  • önce bir iyice düşnün direk boşanma olmaz.

1|0
    0|0
  • boşanması iyimi olur ya bir baba kötü bile olsa bir evlat kendi babasına nasıl böyle nefret besler

0|0
    1|0
  • oha yav babamın evi terketmesi hiçbirimizi üzmedi den sonra diyecek bişey bulamadım.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimin evinden kimi attınız ? o ev babanın eviyse ve yine de o adam evden gittiyse adam gibi adamdır.

Ev annenin ya da miras yolu ile kalmış bir ev ise adamı ezdiniz sayılır ,kaldı kardeşin kim oluyorda babasını evden çıkarıyor ?

Benım annem ile babam 15 seneden cok bosandılar hatta benım babam yeniden evlendi cocugu bile var ,gecenlerde yasal olarak mirastan hak istemeyeyim diye avukata yazı bile vermemi isteyen birisi .

Baba ne kadar kotu olursa olsun sonucta baba aradakı sevgi ve saygı mutlaka her kosulda korunmalı

1|1
    2|0
    • Baban senin ve annenin üstüne yürüse onu hala evde mi tutucaksın?

Ev annemin bu arada gitmesi gereken de o .

• Annem çalısıyor.Sağol.

• Baban sana 4 yaşındayken belli düzeyde fiziksel bir şiddet uygulamış olabilir. Elbette bu doğru değil. Ama belki baban sinir hastası. Belki o an senin yaptığın çok ters bir davranışa sabrı taştı. Hemen kötü mü olmalı? Annen babana şans tanımayabilir. Ama evlat, anayı babayı her zaman düşünmek zorundadır. O kötüyse, ondan nefret etmemeli, onun kötü olmasına üzülmeli ve çözüm yolları üretmelisin. Hayırlı evlat böyle olur. Baban seni sokağa atıp bakmamış olsa haklısın derdim.

• bunu zamana kadar niye beklediniz onu düşünün.boşansınlar gitsin.insan kahrı da bir yere kadar çekiliyor mk kim olursa olsun.

1|0
    0|0
  • Darısı bizimkinin başına o zaman.

Boşansınlar.

1|0
    0|1
  • Benimkiler bosali. Suan 20 yaşındayım. 7 yıldır ayrilar. 7 yıldır bir huzur var. İyi ki diyorum. Tanıdık olmasa yeniden evlenmesine de izin vermezdim. Cok önemli değil anne+baba+cocuk.. Önemli olan dogru kişilerle yasaman.

1|0
    0|0
  • benimki terketsin diye yapmadığım pislik kalmadı panpa ama adam dayanıklı çıktı:(

1|0
    0|1
Yükleniyor...