Ayrılalı tam 2 ay oldu.. ve ben hala daha aynıyım lütfen yardım edin

Merhabalar.. Tam 2 ay önce pazartesi günü yani 7 nisan'da ayrildik.

Sinir etmişti beni tartismistik ben sinirle bitti demistim.. bitti dersen tamamen giderim dedi bende blof sandim. hergün ozur dilesin diye bekledim, ama dilemedi.. artik özledim dayanamadim ve bu sefer o bitti dedi bana

2-3 gün yerin dibine girdim hiic. Bitti dedi baska bisey demedi. Sinavlara sarhos girdim, hersey berbat gitti. Cuma günü sigara içmiş arladaslarindan öğrendim. Sogara konusunda cok hassasim cok sevdigim bir yakını bu illet yuzunden kaybettim. Oda benim prensesimdi sigara icmis baya bağımlı aradim icme diye yalvardim orali bile olmadi, okul bernat gitti zaten hergün viski ice ice iyice gittim ben. Yeni kizlarla falan tanistim ama yok abi bitanesiylemi konusmaktan haz almam; almiyorum iste. Neyse son bir bulusma istedim tişört bastirdim fotografimiz vardi ustunde ben giydim ayicik aldim kocaman. Bide not yazdim gene hayir dedi

Neyse arladas olmaya ikna ettim budefa ama beceremedim sonra içtim içtim gittim insaata 11. Kattan atlamayaya ya bana dönerse? Dedim anlamadım derken 2. Kata oturdum oradan düştüm, sag bacagimdaki kemik tahris oldu 1 hafta ustune basamadim. Neyse ucuz kurtuldum gene, simdi 1 aydir olu gibi yasiyorum hergun gezip tozuyorum, bitane medya gurubu kurdum sitesinide yaptik bisuru iste var haftaya ofis açıyoruz, bir ev bulduk studyoya ceviricez, unlu biriyle arkadas oldum tanistim, hobi edindim bisürü ama yok. Unutamiyorum

Güncellemeler:
8 ay birlikteydik

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• unutmak insan fizyolojisine terstir.Lütfen Allah ın sana lütfettiği şerefi düşün . bir insan bitti diyorsa bırak onu düşünmeyi biliyorum cok zor oluyor en küçük şeyde aklına geliyor kndine zarar veriyorsun cevrendeki insanları kırıyorsun ama unutma bu hayatta daha önemli şeyler var. Allah la konus ondan yardım iste . kalbini Allah aşkıyla doldur. inan o zman hem huzurlu olursun hemde mutlu olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Takma böyle şeyleri kardeş yeni hobiler bul gözüne başka kızlar kestir unutursun :))

0|0
    0|0
    • Hepsini yaptım iste yapiyorum hala daha değişen bişey yok

• Psikiyatristen yardım al bence çok faydası olur.

• benimle çıkar mısın panpa :(

0|0
    0|0
    • Inan bana baskasiyla olmayi denedim civi civiyi soker dedim fıs :)

• pekı kız neden ıstemıyor bunu anlamadım sevmıyor mu senı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ulan kizlar sinirle "bitti" der, erkekler demez ki. Bu iste bir yanlislik var.

0|0
    0|0
    • Yok cok sinir ettiydi beni saydirdim bitti dedim baya kiskancim

• Bide 2 günün uykusuzluğu vardı

Yükleniyor...