Kapat

1,2 AYDA GÜZEL BİR FİZİK İSTİYORUM?

asıl amaç 5,10 kilo vermek değilde yağ yerine kas olması aslında böyle incelmekten bahsediyorum, 5 kilo falan versem yetiyo ama güzel bir vücuda sahip olmak istiyorum, yapabileceğim videolar falan önerir misiniz

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• öncelıkle bir spor salonuna yazılmanı öneririm...5kilo kayıbın sadece ve sadece yaglarından gıtmelı kas kaybına ugramamalısın bunun ıcınde idmanlarını saglam yaptıktan sonra proteınlı besleneceksın.. bu gerkelı olan amınoasitlerı saglyacak ve kaslarını koruyacaktır.. şimdi gelelim yagg yakımına bunun ıcınde gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kas almak öyle 1 2 ayda olmaz

0|0
    0|0
    • kendimi yanlış ifade etmişim sanırım kas değil incelmek, kas derkende görünür kas kütlesinden bahsetmedim

• O zaman düzgün beslenip spor yaparsan hemen değişmeye baslar vücudun

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardiyo sonrasında kas istediğin bölgeye çalış.

0|0
    0|0
  • öncelikle karbonhidrat diyeti yapıp, ara öğünleri hayatına sok, metabolizma hızlansın ve sabah yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • Şu surede su olur demek cok saçma bence bu ıs vede cok faktoru var

0|0
    0|0
  • Kendini olduğun gibi kabul et

0|0
    0|0
  • Bende uçmak istiyorum :D

0|0
    0|0
  • O kadar kısa sürede mümkün değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...