Hıncal Uluç neden Fatih Terim'i savunmaya başladı?

Her zaman Fatih Terim'i yerden yere vuran Hıncal Uluç bu hafta ilginç bir şekilde savunmaya başladı, ve fatih terim'in istifa etmesini söyleyenleri ve eleştirenleri ağır eleştirdi sizce neden bu duruma geçti?

Güncellemeler:
Sporseverler soruya
Görüşleriniz için teşekkürler

1|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Mesaj at bana

0|0
    0|1
  • Ona sor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Yaşlandıkça tutarsizlasiyor

0|1
    0|0
  • Sadece o değilki yorumcuların çoğunu anlamak zor :)

0|1
    0|0
  • Cem Dizdar, Mehmet Demirkol izleyin. Bırakın böylesi uyduruk adamları. Arada da Erman Toroğlu mantıklı konuşuyor..

0|1
    0|0
  • Para almıştır belki :D

0|3
    0|0
    • başarısızlığın sorumlusu medya ve tff miymiş bu tarz yorumlar yapıyor milli takımda oyun kurucu eksik emre belözoğlu oynasın dedi :) daha da şaşırdım

• Gökdelen stadyum yapmaya kalkar ondan korkuyom :)

• Yapar mı yapar stadyuma yakın bir doğa diye reklam çeker artık :D

• Konuyu tam bilmiyorum neden savundu keşke yazılı medyadan bir kaynak sunsaydın hem öğrenmiş olurduk ama Hıncal Uluç'un ruhunda vardır bu herkesin savunduğu kişilere karşı çıkar, herkesin karşı olduğu kişileri savunur. Galatasaray'ın en başarılı dönemlerinde (15-20 sene öncesi) bile eleştirecek şeyler bulurdu herkes işleyişten memnunken.

0|0
    0|0
    • 90 a programında savundu tam program videosu var 1 buçuk saat, ama genel olarak başarısızlığın sorumlusu medya ve tff diyor

• O adamı muhatap almıyorum havuz medyası yazarı

0|1
    0|0
  • hıncal uluç yaşlandı artık

0|1
    0|0
  • Öncelikle hincal hangi gazetenin yazari ona bir bak. Butun ulkenin elestirdigi adami birileri savunacakki adami takimin basinda tutmaya devam etsinler. Vermislerdir 100 bin lira savunuyordur. Bu isler boyle dönuyor piyasada.

0|1
    0|0
  • Kim bilir kafasında ne tilkilikler var. Fatih TERİM kredisini doldurmuştur artık. Hangi akla hürmeten Dünyanın en büyük kulübünde harikalar yaratan Arda TURAN ı takıma almazsın. Yazıklar olsun. Bu ne kapristir bu ne soytarılıktır inanılacak gibi değil.

0|0
    0|0
  • Hincal Uluc da yalagin teki de ondan. Turkiye'de futbolun duzelmesi icin bazi futbol mafyalarinin temizlenmesi lazim. Fenerbahceli olmama ragmen mesela Aziz Yildirim, Fatih Terim vs. Kendilerini "otorite" zanneden lavuklarin futbola verdigi zarari baska kimse veremez. Fatih Terim miadini doldurmus bir adamdir. Basariya ac birinin gelmesi Milli Takim'in basarili olmasi icin sarttir.

0|0
    0|0
  • Hıncal herkesin düşündüğünün tersini söyler

0|1
    0|0
  • Hükümetten ihtar almıştır...

0|0
    0|0
  • Yerine kim gelecek o önemli

0|0
    0|0
  • Hıncal'ın kasedi Fatih'in elinde bence :/

0|0
    0|0
  • Bu adam eskiden de bunamış gibiydi, şimdi iyice bunamış

0|0
    0|0
  • Tilkinin yaveri çakal olur

0|0
    0|0
  • Ne kadar sevmesem de dobra dobra konuşan tek bir adam var o da erman toroğlu'dur.

0|0
    0|0
  • Ikisideparayiyicilerdeondan. com

0|0
    0|0
  • hıncal uluç , adnan aybaba , rasim ozan ve nihat doğan dan futbol yorumcusu olursa her şey olabilir.

0|1
    0|0
  • çünkü biliyo ki bir daha bu takımın başına fatih terim gibi bir imparator gelmeyecek..

0|0
    0|0
    • Bu arkadası alalim burdan kaldırın bunu

• Hemem kaldirin yoksa daha da sacmalamaya devam edecek. Pirlo baskanin ''impiritir'' hakkindaki sozlerini hatirlatir susarim.

• ne için kaldırılacak pardon da kendi fikrimi söylüyorum kimseye hakaret etmiyorum ama sen kasınıyon gibi geldi

• Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...