Squat yapanlar basenlerden zayıflar mı sadece kalça için mi etkili?

Squat yapanlar basenlerden zayıflar mı kalça altı fazla çıkık, ne yapmalıyım?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• sadece squat ile zayıflayamazsın Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi
    gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey
    yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun
    oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı
    kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın
    olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca
    kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• basen kalça ve bacak içindir

0|0
    0|0
  • diyetle alakali squat sekillendirir sadece kas yapar guzel form saglar

0|0
    0|0
    • 1ay

Zaten zayıfım ama çok hem de sadece basenlerimden rahatsızım kilo alınca da ordan alıyorum tüm vücudumdan değil

• 1ay

yok yapmiyorum oyle havadan salliyom

• 1ay

Onu demek istemedim bu konuda bilgin olduğun için mi yazıyorsun sporla ilgili genel bir bilgiye sahip misin diye sormak istedim

• Squat temel bir hareketir vücutta en çok kası çalıştıran hareketlerden biri sadece kalça için değil yani ama ilk defa yapıyorsan smith machine ile yap daha sonra serbest ağırlığa geç

0|0
    0|0
  • Basen Icin farkli hareketler var dilersen öneririm

0|0
    0|0
    • 1ay

Olur ama şunu söylemek isterim normalde zayıfım sadece kalça ve basenden vermek istiyorum

• 1ay

Aynen bu yaza girerken benimde Öyledi ama sıkı Bı Çalışma rutinı İle erıttım

• 1ay

Google amcaya Dumbell İle Basen eritme hareketleri yaz görsellere bak bunun İÇİN İki adet kucuk Dumbell almalısın zaten bunları cok farklı amaçlarla kullanırsın

• Karın kalça ve bacakları geliştirir. Zayıflatmaz, sıkılaştırır.

0|0
    0|0
  • bölgesel zayıflama diye bir şey yok spor yaptıkça eriyor ne benimde kalça kısmım hareketsizlikten yağlıydı 2 aydır spor yapıyor baya bir eridi :)

0|0
    0|0
  • Basenede etkisi var

0|0
    0|0
  • Kalca icin ideal bu isten anlarm aklina takilani ozelden sorabilirsn

0|0
    0|0
  • Basenler sıkılaşır.

0|0
    0|0
  • squat şekillendirmeye yöneliktir zayıflamaz fit haline gelir

0|0
    0|0
  • Büyütmek mi istiyorsun şekillendirmek mi?

0|0
    0|0
  • Evet popo için

0|0
    0|0
  • Fitnis ve badiyle uğraşıyorum isdersen yardımcı olum sana

0|0
    0|0
  • Zayiflamaz, basenler daha da kalinlasir.

0|0
    0|0
  • Lunge yap squat da yap ama tek bir harekete bagli kalma bir de bol yürü beslenmene dikkat et

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Squat kalçayı şekillendirir basenler kalınlaşabilir fakat sıkı bir görünüm oluşacağından yağlı ve ince bir bayandansa sıkı ama iri basenli bir bayan daha hoş görünücektir

0|0
    0|0
  • İnceliyor.

0|0
    0|0
  • zayıflamaz ama sıkı durur basenler

0|0
    0|0
  • squat sekil verdirir ve sadece popo degil biirsuru kas calistirir ayni anda yap yap iyidir :)

0|0
    0|0
  • Basenler de zayıflar

0|0
    0|0
  • Keske bnmde öyle popom olsa, sanslısın bırak dagınık kalsın😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...