Erkekler bayanların hangi davranışlarından tiksinir ve uzaklaşırsınız?

Bi arkadaşımız tarafından sorulmuş erkeklerin hangi davranışları sizi tiksindirir diye.Aynı soruyu şimdi erkeklere soruyorum.Siz erkekler bayanların hangi davranışlarından tiksinir ve uzaklaşırsınız?

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Alkol içen, kafayı bulmuş, küfürlü konuşan ve biteceğini bile bile erkeğe gönül ve umut veren, aşırı peşinden koşturanlar :D

Bir kızın peşinden tam 5 ay koşmuştum nuh dedi peygamber demedi. Tamam, sen kazandın dedim. Bu durumundan ve aşırı egosundan tiksinmiştim. O günden bu güne takribi (1 yıl) daimi teklifçim :)

0|0
    0|0
  • kendini beğenmiş her gün başka bir erkekle çıkan aşka inanmayan sadece sex yapmayı isteyen alkol bağımlısı erkeğin cüzdanına önem veren erkekleri sadece yürüyen bir penis olarak gören kendini de yürüyen vajina olarak görmüş kadınlardan nefret ederim bana göre aşk sevgi gibi kavramlar zevklerden önce gelir:)

0|0
    0|0
  • benim yanımdayken bir başkasını süzen kızdan veya benimle alakalı değilde bir başka erkeğin yanındayken beni veya bir başkasını süzen kızdan tiksinirim.tüm erkeklerle içli dışlı olan kızdan,kendini çok mühim herkesten üstün sanan kızdan ve hiç tanımadığı halde bir başkasının evine girebilecek kadar beyinsiz kızdan kısacası argo tabiriyle kaşar kızdan tiksinirim.tüm erkekler tiksinir tabi tiksinmeyen erkeğin niyeti başka yöndedir.

0|0
    0|0
  • Sigara içen yalan söyleyen bir ortamda küfürlü konuşan sevglisinin yanında başka erkekle samimi ve el kol sakası yapan kızdan nefret edrim.

0|0
    0|0
  • aşırı rahat, ne dediğini bilmeyen patavatsız, giyimine dikkat etmeyen, çok konuşan, her gördüğü erkekle uzun uza diye konuşan tiplerden tiksinir uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • Tırnak yeme

Saçını kaşıma. saçı ile oynama değil hoşlandıkları zaman saçlarını parmakları ile çevirmeye başlarlar. çok konuşursalar kötü oluyor vb..

0|0
    0|0
  • küfür etmesi, kaşarlık belirtisi göstermesi, bide benimle takılıcaksa minileri ancak to bezi yapabilir

0|0
    0|0
  • Feminenin dışına çıktığı her hal, hareket, fiziksel ve ruhsal görüntü durumunda 0'dan 100'e 8 saniyede çıkarım. :)

0|0
    0|0
  • Küfür, sigara, alkol, aşırı kahkaha, tükürmek, bağırarak konuşmak, çok rahatsız edici derecede sakız çiğnemek. Yapmayın...

0|0
    0|0
  • Küfürlü konuşması

Şımarık hal ve hareketleri

0|0
    0|0
  • pırt yapması...

0|0
    0|0
  • Bakımsız, pasaklı olması yeterli uzaklaşmak için :D

0|0
    0|0
  • vermiyorsa bana tiksindirir...

0|0
    0|0
  • bebek gibi konusmaları cok ıtıcı

0|0
    0|0
  • Pasaklı oluşu, şımarık oluşu, söz dinlemeyişi, bencil oluşu tiksindirir ve kendinden uzaklaştırır.

0|0
    0|0
  • küfür edenlerden ve egosu boyundan büyük olanlardan :)

0|0
    0|0
  • küfür ve sigara bir kızdan tiksinmem için yeterli birer sebep.

0|0
    1|0
  • erkek gibi giyinenler

kezban olarak algılanan yeni bir tür

veee küfür bide sigara felan kokarsa ooo son 500 kilometrede ben yokum :D

0|0
    0|0
  • Kimse k.bakmasın ama hatunda mesela sırt kılı kol kılı favoriler felan ne o öyle ... hiç sevmem 180 hp kaçarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...