Arkadaslar basen ve bacak bölgesi nasil eritilir?

Arkadaslar ögrenciyim staj tez dersler vs derken salona gitmeye saatlerim uymuyor. Saglikli beslenmeye dikkat ediyorum ama sanirim sporsuz eritmem yaglari mumkun degil. Sizce ne yapmaliyim? Kar gelene kadar sabahlari yuruyuse cikabilirim ancak yine ne kadar faydasi olur bilmiyorum. Pilates daha mi iyi olur? Allah askina anlayan birileri yorum yaparsa 🙈

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• pilates yerıne yuzme ya da fıtness yaparsanız cok daha etkılı sonuc alırsınız.. zira en ıyı yag yakma yontemı agırlık kaldırmaktır.. nekadar efor harcarsan okadar ıyı ayrıca kaslarında çalışmış olur ve sıkılaşırsın.(kaslanırım dıye korkma yok öyle bırsey).. şimdi zayıflamanın mantıgını anlatayım sana gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Tesekkurler. Peki fitness da agirlik sevmiyorm bn kosu bandinda vakit geciremiyorm. 45 dakika eliptik yapsam haftada 3 gun nasil olur

• 1ay

faydası olur ancak size tavsıye ettıklerım cok daha etkılı olacaktır.. kalori hsabını iyi yapınız

En İyi Kız Görüşü

• Evet sporsuz, egzersiz yapmadan yağ eritmeniz çok zor. Bölgesel kilolar en son eriyen yerler. Hayatımın son yıllarını spor salonlarına verdim, tabi ki çok güzel de yaptım diyebilirim. Youtubeda bu bölgeler için egzersizler var. Fakat onları yapmadan önce 30 dk hızlı bir tempoda yürüyüp kaslarınızı ısındırmanız gerek. Protein ağırlıklı besleneceksiniz. Bölgesel kiloların en büyük dostu şeker, karbonhidrat, tuz ve az su içmektir. Bunlardan kaçınmalısınız.
    - Hergün yarım saat hızlı yürüyüş
    - Yürüyüş sonrası evde 10-15 dk basen ve bacak egzersizleri
    - günde 2.5 litre su
    - yasaklı yiyeceklerin hayattan çıkartılması (bu kalıcı olmalı) şeker, tuz, zararlı karbonhidratlar (beyaz ekmekler, tahıl içeren yiyecekler, pirinç, patates) haricinde mısır az tüketilmeli ve hatta GDO lu olduğu için hiç yememelisiniz.
    - Meyvayı sakın fazla kaçırmayın, şeker dönüşecek herşeyden kaçın.
    - Kahve tüketin (kahvenin fazlası selülit yapar, su ile desteklemelisiniz), yeşil çay, bitkisel çaylar. (tabi şekersiz) limonlu su, sirkeli su.

Yani aslında ben yukarıda sağlıklı beslenmeyi tarif ettim, bu bir diyet değildir. Bunu hayatınıza yerleştirmelisiniz. Bunlara dikkat etmeden sadece spor işe yaramaz, sporsuz da sadece beslenme düzeltmek, kilo vermemenizi ama kilo da almamanızı sağlar ancak. İkisi bir arada şart.

Yukarıda bahsettiklerim gözünüzde büyüyor biliyorum. Zor farkındayım. Fakat emeksiz, sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olunmuyor ve bu vücut korunmuyor.

0|0
    0|0
    • 1ay

Coooook tesekkur ederim. Ne kadar harika anlatmissiniz. Sporu biraktigimdan beri kaslarimin sertlestigini hissediyorum adeta. İnsanlar iki arada bir derede spor yapabiliyorken tembelligimden dolayi kendime kiziyorum acikcasi. Beslenme konusunda sorun yasamiyorum ama spor zor geliyor iste.

• 1ay

Supersinizz tebrik ediyorum sizi 😌 İnsallah bnde sizin gbi azimli olabilirim

• 1ay

Teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Spor yapacan kızım spor fitnese gidecen ! Ben mesela 120 kiloyla squat yaparım 6 tekrar 7 set o bölgemi çok sıkılaştırıyor ;) :D bana bak yağ bölgesel yakılmak bizim Türk kızı işte bilmezki fitnesa yazıl sağlıklı bir şekilde spor yaparak kilo ver yağ yak bak beni dinle kalori hesabı yapmalısın. Günlük aldığın kaloriden daha fazlasını harcarsan vücut o açığı yağ yakarak telafi eder eğer spor yapmadan bu dediğini yaparsan o zaman kas da kaybedersin o yüzden ağırlık çalışacan erkekler gibi korkma öyle devasa kasların olmaz sen kızsın ;) senin testosteron seviyen düşük biz erkekler zar zor yapıyoz

0|0
    0|0
  • Bisiklete bin spordan sonra da elma ye ter atman lazım eşofman giy sauna modelleri var ondan al, her gün düzenli yap

0|0
    0|0
  • Dumbell ile Squat ve Lug öneririm bacak için Basen Icinde istersen denediğim bişeyler var önerebilirim

0|0
    0|0
  • İp atlayacaksın. Her türlü formda kalmak için ip atlamak yeterli. Karın kası, baldır bacak ne ararsan her tarafını formda tutar

0|0
    0|0
  • squat yap hem kalçan hem basenlerin sıkı durur ve sağlam bir popo ülkemizde iyi prim yapar

0|0
    0|0
  • olabildince koş. ördek yürüyücü yap :D çök kalk paso

0|0
    0|0
  • Bölgesel olarak zayıflıyamazsın düzgün spor ve beslenme şart salona gidemiyorsan bile evde spor yapabilirsin temel hareketleri en azından

0|0
    0|0
  • Squat yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • ayak sporları var protein destekleri

0|0
    0|0
  • vererek eritebilirsin

0|1
    0|0
  • Spora kesin gidemeyeceksen evde yapman lazım 3 - 4 hareket bacak göğüs bel çalış tamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim annem diyetisyendi, bize sürekli karbonatlı su içirirdi. Şu anki alkali su manyaklığı işte. Gece yatmadan önce kendisi yoğurt kürü içerdi. Youtube'da çok sevdiğim bir kanal olan squatgirl var, her gün 1 saat onunla uğraşırsan, ve annemin yaptıklarını yapabilirsen biraz bile olsa eritebilirsin.

0|0
    0|0
    • 1ay

karbonatli suyun faydasi nedir ya

• 1ay

Yağları eritmeyi sağlıyor. Bu arada biberiye yağı diye bir şey var, eritmej istediğin bölgeye sürüp sıkıca sardığında ve masaj yaptığında oda eritiyor diye duymuş idim.

• 1ay

🙌☺

• sqautla

0|0
    0|0
  • evet yürüyüş pilates ve squat başarılı olur tabiki doğru beslenme

0|0
    0|0
Yükleniyor...