Şişko kollar nasıl incelir?

Arkadaşlar 164 boyunda 56 kiloyum kilo veriyorum ama kollarım hiç incelmiyor çıldıracağım. Askılı giyemez oldum şişko kollarım yüzünden giydiklerim de hiç yakışmıyor belki sırf bu yüzden bile erkek arkadaşım olmayabilir.
Nasıl incelecek bu kollar yardım edin lütfen?
1.5 l su şişesiyle her gün egzersiz yapıyorum ama hiçbir işe yaramıyor kollarım kaslanacak diye korkuyorum :(((

1|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• öncelıkle hatalarını soyleleyım..1. hata su şişesiyle kendini yormaktan baska bırsey yapamazsın.. yag yakımı yuksek efor harcanmasını ısteyen bır durumdur yuzme fıtness gıbı sporlar yapmalsıın.
    2. hata kadınlar kaslanamazlar artık bunu öğrenin.. sizde erkeklik hormonu yani testasteron çok çok az oldugundan kas yapamazınız kaslanamazınız bu mumkun degl boşuna korkuyorsun.. yarısmacı kadın sporculara bakma sen onlar ilaç alıyorlar steroid kürlerine giriyorlar, erkekler gibi ağırlık kaldırmaktan korkmayın siz sadece sıkılaşırsınız ayrıca en ıyı yag yakma yontemıdır anladınmı? şimdi sana zayıflamın mantıgını anlatayım.. gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kaslanmasi o kadar kolay değil net bakıp o hareketleri yapabilirsin. Kas yapmak için en az 25 kg ağırlıklar kaldırırsan anca o zaman kas olut

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Küçük ağırlıklı Dumbell lar ile yüksek set Biceps triceps hareketleri var bu araştır internetten ama bulamazsan yine yardımci olurum

0|0
    0|0
  • bol bol hafif ağırlıkla kol çalısıcan.. baska yolu yok

0|0
    0|0
  • Şişkolar incelmez

0|0
    0|0
  • Yüz , tenis oyna

0|0
    0|0
  • fitnessa gideceksin kol ağırlıklı çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim babaannem her kahvaltıdan önce o bıdık kısımlara çok sert olmayacak şekilde 40ar kez vuruyordu, doğruluğunu bilemem ama yağı erittiğini söylüyor

0|0
    0|0
  • Bende bu dertten muzdaripim

0|0
    0|0
Yükleniyor...