Türk Futbolu Neden Sizce Fatih Terim'in Kıymetini Bilmiyor?

Ne zaman başımız sıkışsa hemen Fatih Terim gelsin deriz o da geliyor takımı bir yerlere getiriyor ama nedense en sonunda haksızlığa uğrayanda o oluyor.

Bu ülkeye en büyük başarıları getiren en buyuk gururları yaşatan isim Fatih Terimdir. Ülke olarak değelerimizin kıymetini bilmemiz lazım

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• hep GS yi çekememezlik var bu belatı vuruşlarında güya milli takımı seviyor onlar Fatih Terim bu ülkenin en kariyerli teknik direktörüdür bu yazdıklarımın aksini iddia eden futboldan falan anlamıyordur burayada açık net yazıyorum

1|1
    0|0
    • 1ay

Aynen öyle Terimin Galatasaraya bağlı olmasından rahatsızlık duyan insanlar var. Çünkü Gökhan Gonullerin, Caner Erkinlerin, İsmaillerin olduğu bu devirde Fatih Terim gibi takımına ve geçmişine sadık kalan futbol insanları artık çok az.

En İyi Kız Görüşü

• Başarılı adam bir şey demiyoruz ama biraz dinlenmesi gerekiyor istifa etmeli. Taze kana ihtiyaç var Ersun Yanal gibi Sergen Yalçın gibi en azından tecrübe edinirler belki başarılı bile olabilirler denemeden bilemeyiz. Ama Fatih Terim dinlenmeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kendisini herşeyden büyük görüyor.
    Galatasaray'dan büyük görüyordu...
    Şimdi de Milli takımdan büyük görüyor. Ve sözüm ona halka kırgınmış. Egosu patlayasıca.

2|1
    0|0
  • fatih terime ne zaman ihtiyaç duysak değil ne zaman fatih işsiz kalsa o zaman milli takıma gelmiştir bu birincisi... fatih terim denen zaatın ve onun ekibinin nasıl başarılar elde ettiğini artık hepimiz biliyoruz.. (bir kısmı ülkeden kaçmış, bir kısmı aranmakta hepsinin dibine kadar şikeye bulaştığıda ortaya çıkacak.. terörist oldukları çeteci oldukları aşikar.. başlarındaki adam sütten çıkmış akkaşık değil heralde) bu ülke en buyuk başarılarını fatih terime rağmen kazanmıştır. örnk: dünya kupası 3. lüğü

0|0
    0|0
    • 1ay

Milli takıma geldiğinde işsiz değilde Aksine Demirören onu Galatasaray dan koparmak adına herşeyi yaptı

• 1ay

fatih terim GS den kovulduğunda GS nin başkanının ağzından diyorum "sadece bir ELEMAN" dı.. ELEMAN olarak kovulan terime ensesini kollayan ekipten destek gecikmedi.. milli takım şu adamdan bir kurtulamadı.. milli takımın başarılı olduğu dönemler bakarsan fatih terimin biryerlerde kontratının olduğu dönemlere denk geldiğini görürsün.. çünkü bunlar bir "ekip" ve birbirleri için milli değerler dahil hiçbirşeyi harcamaktan çekinmiyorlar..

• Para ugruna milli takimla Galatasarayı birlikte calistirmak istedi. Kazandigi kupalardan dolayı kimse nankörlük edemez ama tarihimizdeki en agir yenilgilerde de basta kendisi var. Takımı uçurup düşüşe geçince kaçan adama ben güvenmem. Riekerink bey bize yeter egoistler Galatasarayımızdan uzak dursun artık.

1|1
    0|0
    • 1ay

Pek katılmıyorum Fatih Terim Galatasaray in başındayken 4 maç için milli takimla anlaşmişti ama karşılığında milli takimdan para almamıştı. Ünal Aysalın başarı Terimin değil benim diye tavir takinmasi Terimi Galatasaraydan kopardi. Zaten gitmeseydi 4. Yıldızı Hamzaoğlu değil Terim takardı.

• 1ay

4 maç için anlaşması bile anlamsız. Milli takımdaki yerine zemin hazırlamaktır bu. Eskiden milli takımda başarı yaşamış diye fatih terimin sihirli değneği yok sonuçta Euro 2016 hezimetinde gördük mesela. Ünal Aysalda, Fatih Terimde egosuna yenik düştü doğrudur. Lakin bakınca ben Ünal Aysalı daha başarılı buluyorum. Kulüp başkanında iş olmazsa teknik direktör ne kadar iyi olursa olsun başarı gelmez. Dursun Özbek yönetimindeki Galatasaraya gelen Fatih Terimi merak ediyorum mesela. Bütçeyi çar çur edip sayesinde yediğimiz ffp yasaklarıyla nasıl bir kadro kuracaktı merak ediyorum. Ünal Aysal rivanın arazisini değerlendirelim dedi diye kıçına teneke bağlanıp yollandı. Şimdi ise Dursun Özbek peşkeş çekerek bu araziyi satmayı düşünüyor. Neymiş şampiyonlar liginde final oynayacak takımı kuracakmış. Terimin 30 milyon euroya yakın transfer yapıp gider gelir orantısızlığı uefa ile sıkıntı çıkmasına sebep oldu. Bu adam isterse 5. yıldızı taktırsın. İleriye dönük iş yapmadığı sürece boş.

• 1ay

Başkanın başarıda payı büyüktür fakat Terim 2 sene Şampiyon olurken yerlerine gelen hocalar bu başarıyı sağlayamadı
      Mancini doneminde harcanan gereksiz transferlerde ortada mesala Hajrovic yönetim başarısızlığından sözleşmesini feshetti. Dursun Özbek geçen sene ne kadar hatalar yapsada bu sene iyi işler yapıyor takımda bu sene huzur var iyi futbol var ve Uefa kriterlerine uyan bir Galatasaray var

• Hayır senelerdir bedava para kazanıyor oyun bilgisi 0 taktik yok bahanelere sıgınan birini teknik direktör yapan zihniyet anlamıyorum futbolculugu iyi olabilir bir oyuncunun ama onun iyi bir teknik adam olcagı anlamına gelmez kafanıza bunu iyi sokun bu arada fatih terim daha iyi ucuza yabancı bir hoca getirirsin aynı işi görür

0|0
    0|0
  • Sirf sahsi meselesinden dolayi Ardayi takima almayan adam. Bu bile yeter gerisini tartismaya gerek yok.
    Sen kimsin senin egon Milli takimin kaderini etkilesin ya. Anca kafasi kaplumbaga gibi gomup el kol yapar sirf sekil baska bir halt yok.
    Senol gunes dururken fatih anlamsiz.
    Simdi senol hocayi destekleyenler bile takim muhabbeti yuzunden agzni acmayacaklar.

0|1
    0|1
  • Fatih Terim Türkiye'nin en kariyerli teknik direktörüdür bunu tartışmaya gerek bile yok veriler ortada ancak şu an milli takımın durumundanda memnun değilim oyuncu tercihleri yanlış öncelikle.

0|0
    0|1
  • Bir Fenerbahçeli olarak takımımın başında 20 yıl kalmasını isterdim Fatih Terim'in. Başarıları tartışılmaz. Ama benim tanıdığım Fatih Terim Ukrayna karşısına çift forvet ile çıkıp İzlanda karşısına forvetsiz çıkmazdı. Yaş ilerledikçe egoları da tavan yaptı ve bu da Milli takımımıza zarar veriyor bu bir gerçek.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim ve değer kelimesi aynı cümle içinde geçmemeli

0|0
    0|1
  • Acayip haklısın bu nankörlere yedirmeyiz ama imparatoru.

0|1
    0|0
    • 1ay

Malasef kötü gündede değelerimize sahip çıkmalıyız.

• 1ay

Birçok kısım Kendisinin Galatasaray lı olmasından rahatsız oluyor. Çünkü kendi takımlarında takımına boylesine bağlı bir teknik adam yok. Ama takimcilik yapmamak lazım Terim Türk Futbolunun efsanesidir.

• 1ay

aynen öyle isteselerde istemeselerde bu böyle

• yanlış be kardeşim nealakası adam türkfutbolunun incisi ardayı oyantmıyor bumu basarı?

0|0
    0|0
  • ülke futbolunun... koydu resmen ne kıymeti? milli takımda terim in ne başarısı var

0|0
    0|0
    • 1ay

Doğru mesala Fatih Terim gelmeden önce her sene Avrupa Şampiyonasına katiliyorduk neyse sizin gibi insanlarda diyaloğa girmeyeceğim

• 1ay

Şuanki durumu savunduğumdan filan değilde Türkiye milli takımını avrupa 3. sü yaptı 2008 turnuvasında Galatasaray ile uefa kupasını aldı yine avrupada CL çyrek finalleri gördü Türkiyede kazandığı kupaları saymıyorum bile zaten Fatih Terim tartışmasız Türkiyenin en kariyerli Teknik Direkörüdür ancak şuanki durumdan bende memnun değilim çok karışıklıklar var.

• 1ay

@karadenizli52 tamam belki liderlik vasfı var ama son yıllarda kendi egos yüzünden ülke futbolu dip yaptı bee

• Ne başarısı getrmiş peki?

0|0
    0|0
    • 1ay

Yukarda acikladim olayı sadece milli takima bağlamamak lazım. Terimin Galatasaray da Avrupda yaptığı işler ortada. Galatasaray ın başarısı aynı zamanda Türk futbolunun başarısıdır. Ayrica Euro 2008de yaptiklarinida unutmamak lazim

• 1ay

Esas Fatih Terim gelmeden önce 8 sene Avrupa Şampiyonasına gidemiyorduk Euro 2008den sonra ilk kez Terimle bir tunruvaya katildik.

• 1ay

dünya kupası diom avrupa diyon ama

• Herzman vefasiz ve nankör bir ülkeyiz

0|0
    0|1
  • yahu bırak , Bir tek fatih terim yok TR futbolu bilen... Pesteki Kadroyu yapsa her maç 5 atarr

0|0
    0|0
  • Çünkü çok egolu hak yiyor hak eden almıyor. Kocan çok para kazanan ama geçimsiz biri olsa memnun kalır mısın mesela

0|1
    0|1
  • Bunlar nankördür eşek dersin kızarda s... n aldırmaz..

1|0
    0|1
  • Maaşının saatlik ücreti 1400 tl yi aşan biri işini hatasız yapmak zorunda ondan tek hatada olay oluyordur.. Günlük ayılık maaşını siz hesap edin artık... Öğretmen maaşı yerlerde sürünürken neden böyle gereksiz işleri yapanlar bu kadar çok para alıyor bunu konuşmak daha faydalı olabilir.

0|0
    0|0
    • 1ay

O parayı veren TFF dir. Zamanında Terimi Galatasaray dan koparmak için paraya boğmak istemişlerdi o nu. Hiddinkte dünyanın parasını alıyodu maaş konusu TFFnin hatasıdır.

• Ülkede futbol yok ki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hangi başarıyı getirmiş söyler misin?

0|1
    0|0
    • 1ay

Bir Türk takimina Lucescu ile birlikte Avrupada kupa kazandiran teknik adam olabilirmi mesala

• 1ay

ben ona artık tesadüf diyorum... 16 yıldır başka başarı yoksa büyük şans diyorum. çünkü başarı istikrardan geçer. iyi çocuk orta1 de okul birincisi lisede unv yi kazanamasin ben başarılıyım birinciliğim var desin. pehhh...

• 1ay

En son çeyrek final oynadi mesala

• Bir bırakıp giderse söz kıymetini bileceyiz türk milleti olarak

0|0
    0|0
  • Bence vakti geldi artık , gitmeli gerçekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...