Fikret Orman Eto'o dan dolayı pfdk ya sevk edilmişti. Fakat halen bir sonuç yok. Olay hasır altı mı edilmek isteniyor?

Öncelikle şunu belirtiyim herkes görüşünü saygı çerçevesinde belirtsin.
Fikret orman antalyaspor futbolcusunu ayart etmekten Demirören federasyonu tarafından pfdk ya sevk edilmişti ama halen sonuç yok. Güncel bilgisi olan paylaşsın. Olay hasır altı mı edilmke isteniyor. Diğer takımlar ile ilgili olaylarda hemen cezalandırmaya gidiliyordu jet hızıyla
(2. hafta geçmezdi ) ve cezalarda basına bankır bangır duyuruludu. Ama bu olayda bir hareket yok. Halbuki bu olayda Fikret orman Antalyaspor başkanıyla ilk irtibata geçmeliydi. Doğrusu bu. Futbolcuyla önceden konuşup kulubün üstüne salmak yanlış bir hareket sonuçta. Sizin yorumlarınız neler? Güncel bilgisi olan paylaşsın.

• Demirören federasyonundan beşiktaşa ceza çıkmaz çıksada göstermelik şeyler olur
    100% (2)100% (7)100% (9)Oy Ver
  • Hayır Demirören federasyonu adil davranacaktır. Ben bu işten ciddi ceza bekliyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Demirören federasyonundan beşiktaşa ceza çıkmaz çıksa da göstermelik şeyler olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sonuç açıklanani çok oldu gizli gündemi geriden takip ediyorsun. Belgesi olmayan idda suç diye kabul edilmez

www.google.com/.../pfdk-dan-fikret-orman-ve-eto-o-karari-1249499

Bu arada usulsüz transfer istiyorsan sizin gs nin ali turan ve necati transferlerine bak

0|1
    0|2
    • 1ay

twit atmalar, görüşmeler fotograflar var ve bir dolu şey var bunlar yalan mı ayarlanmış gene usule uydurulmuş çok çirkin şeyler sevmiyorum böyle işleri biri eski başkanı kulubün biri yeni başkanı piskokular hep bu demirörenide hiç sevmem zaten pislik herifdir o bıraksın gittsin , ceza yememiş çok düşündürücü gerçekten ama verilmeyeceğini biliyordum futboldan bir cacık olmaz neyse boşverrr

• 1ay

Beşiktaş sayesinde bitik denilen adam milli takıma yükseldi bu mu hata :)

• 1ay

hata deken gomez hata yaptı gitmekle bırakmamalıydı aslında

• Demirören federasyonundan beşiktaşa ceza çıkmaz çıksada göstermelik şeyler olur

0|2
    0|1
Yükleniyor...