Hayatınızda küçüklüğünüze dair aklınıza gelen ilk kare nedir?

Doğduktan sonra en geçmişinize döndüğünüzde beyninizde oluşan ilk fotograf karesini betimler misiniz ?

Güncellemeler:
ve O ana geri dönmek için şu anki hayatınızdan ne feda edersiniz ?
Kısa süreliğine dönmek için 1 saat yeter size :)

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• ana sınıfı yıllrnda okulu sevmeyşim ve gitmemek için direnmem :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• altı demirli kırmızı ayakkabılarım. tedavi gördüm küçükken iki ayakkabının arasında onalrı birbirine bağlayan bir demir vardı.

0|0
    0|0
    • korku filmlerinden bir sahne gibi :)

• aslında her gün deli gibi çalışıp 1-2 saat yaşayan bir insanın bunu yapması kesinlikle lazım ama a ring changes everything teki ring parmakta olan :)

• seninkini de aralarına katalım o zaman hannibal yeni bölüm çıkmadı biliyomusun.

link

• Bisiklet sürmesini yeni yeni öğreniyordum. Yokuştan inerken sağdan gelen arabayı görmemiştim, kapısına çarpmıştım. :) Korkudan elim ayağım titriyordu, suyu bile doğru düzgün içememiştim.

0|0
    0|0
  • ablamlarla birlikteyim,harika bir fotoğraf..şimdi o kadar zor ki hepimiz bir yerde:'(

0|0
    0|0
  • Geçmişe Rest Çektim :)

0|0
    0|0
  • soba başında kuzenlerle kardeşlerle oyunlar

0|0
    0|0
  • apartman boslugunda düşüşüm.. cok kücükdüm baya hemde ama hatırlıyom...

0|0
    0|0
  • benim aklima ilk İzmir gelir... ah keske o günlere geri gidebilsem :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• o zamanların en uç noktasında hatırladıgım şey çizgi film voltrandır! benden 7 yaş büyük abim pazar günleri trt de işitme engelliler içinde yapılan haberden sonra çıkan bu çizgi filmi izlerdi, aklımın bir köşesine kazınmıştır, ben öelene kadarda aklımdan çıkmıcak o anlar galiba

0|0
    0|0
  • Ankara nato yolunda bir evde kalmıştık, Orada kocaman ışıklı bir tabela vardı hala aklıma gelir.

0|0
    0|0
  • hemen evin karşısında boş bir arazi vardı uzunluğu 500m falandır. oranın en ucu bana dünyanın sonu gibi gelirdi dslfhjksdhfk ne günlerdi ya

0|0
    0|0
  • yorganın altına girmişim öyle bir kare

0|0
    0|0
  • Ayrancı gelir,arkadaşlarım

0|0
    0|0
  • amcalara pipimi göstermiştim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...