2000 yıllarında Milli Takımı GS taşıdı 2002 başarısı geldi. 2006 da Fenerbahçe taşıdı 2008 başarısı geldi. Yorumlarınız?

Soruya gelirsek şunu demek istiyorum kısacası sizde kendi görüşlerinizi paylaşın sonra
20016 yılında ise Beşiktaş fos çıktı. Özellikle futbolcularının katkısızlığı milli takımı çok düşürdü. İyi bir şeyler yapacak diye bekleye bekleye çürüdük ülke olarak. 2016 Avrupa F. Şampiyonası grulardan çıkılamadı. 2018 Rusyada düzenlenecek olan Dünya Kupası elemelerindede durum vahim şu anda.

2000 yıllarında Milli Takımı GS taşıdı 2002 başarısı geldi. 2006 da Milli Takımı Fenerbahçe taşıdı 2008 başarısı geldi 2016 ise Beşiktaş fos çıktı. Ne Avrupa Şampiyonasında nede şu an da Dünya Kupasında bir beklentimiz yok.

2000 yıllarda ki GS nin çıkışı 2002 Dünya Kupası 3. lügü getirdi Milli Takıma

2006 yılındaki FB nin çıkışı 2008 de Avrupa F. Şampiyonasında Yarı Finali getirmiş Almanyaya iyi futbol oynamamıza rağmen uc ucuna 3-2 yenilerek Final' e çıkamımıştık.

Hep bir taşıyan takım var gördügünüz üzere

20016 yılında ise Beşiktaş fos çıktı. Özellikle futbolcularının katkısızlığı milli takımı çok düşürdü. İyi bir şeyler yapacak diye bekleye bekleye çürüdük ülke olarak. 2016 Avrupa F. Şampiyonası grulardan çıkılamadı. 2018 Rusyada düzenlenecek olan Dünya Kupası elemelerindede durum vahim şu anda.

Yorumlarıız neler? Yanlış mıyım? Eliştirirkende bunları göz önüne amıp eleştiri yapın :(

• Yanlış şeyler söylemiyorsun aslında :D
    29% (2)80% (12)64% (14)Oy Ver
  • Katılmıyorum da katılmıyorum :D
    71% (5)20% (3)36% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay milli takım

0|1
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Ülke futbolunun geneli vasat zaten şu an süper lige bakarsan Beşiktaş 2. Sirada. O yüzden takımla ilgisi yok ki milli takimin besiktaşla ilgisi yok teknik direktörün zihinsel yorgunluğu söz konusu sadece.

0|1
    0|0
    • 1ay

ah be ksKızı bu görüşüne tam olarak katılamıyorum çünkü dünya örnekleride böyledir milli takımları alt külüp takımları besler ya da beslemez

• 1ay

Geçmişten bahsetmiyorum ki ben şimdilik durumdan bahsettim ben. Ülke futbolu geride diyorum çocuk futbolcular takımların alt yapıları iyi değil yetişmiyor. Ayrıca bagirmiyorum Estağfurullah. :)

• 1ay

kötü bir dönemdeyiz aslında bazı dediklerin yanlış değil sonuçta :D

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ligde sadece 2 büyük takım vardır :D

0|1
    0|0
    • 1ay

biarz daha detay paylaş bizle kim onlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Gizli yine Beşiktaş aleyhine sorulara devam mı :)

Milli takim 11 inde kaç tane Beşiktaş li ayni anda oynadı? 2002 de gs den , 2008 de fb den birçok oyuncu vardı. Ama imPARAtor şampiyon kadrodan oyuncu alırken 40 takla atıyor nedense
    Cenk dediğin adam ligde takır takır atıyor milli takımda yok. Milli takımda pozisyona giremiyor pas gelmiyor. Boşuna mi dedik avrupa şampiyonasında geride Ersan , ortaya Oğuzhan , kanata Töre, ileri Cenk , ara ara da Olcay i koy barca tarzı tik tak futbol oynarız diye

0|2
    0|1
    • 1ay

napamm zaten bu sitenin 4 katagorisi var biri gündem siyaset biri bura biri cinsel yaşam bir de nasılım sıkıştık valla bendeki sıkıntı daha büyük emin ol :( milli takım sormuyacağım zaten kabak tadı verdi bu son sorularım sanırım zaten demiröerende fatih terimle ayrılık gibi bir düşüncemiz yok dedi geçen bunu duyunca zaten milli takımdan olmayan ümidim dahada bitti, yanlız spor katagorisi gibi katagori yok valla herkes haklı bir açıdan

• 1ay

Hatta daha geniş bakarsan , hükümet tüpçüyu seviyor , hükümet oldukça tüpçü de gitmez , tüpçü ve imPARAtor saçma islerine devam eder. Yemek kategorisi bile daha zevkli :)

• ama kardesim şimdi detayları atlama gs taşıdı diyosunda gs den milli takıma kaç oyuncu gitti o var fener diyosun fenerden gelenler semihti ugur boraldı kilit isimler geldi ama gerisini ardaydı hamitti sabriydi bir sürü adam vardı bu seneyi beşiktaşımıza yıkmak haksızlık olur.. Şampiyon takımın as takımından oğuzhan olcay cenk ismail vardı zaten beşiktaştan bişey beklersek quaresma gitti portekizi sırtladı uzar gider yani bu iş herkes kötüyse takım kötü okadar kısaca

0|1
    0|0
    • 1ay

anladım ama iki başarılı dönemdede iki takım bir şekilde omuzladı mevzuyu ama bu dönemde beşiktaş iyi deinyorya hep ondan dedim bu dönemde alttan bir kulup bu desteği veremedi milli takıma onu demek istedim bugunun şartlarında o takım trabzonsopr olsaydı onu derdim yani yoksa mesele beşiktaşmeselesi değil

• 1ay

anladım kardesim sende kusura bakma :-) sadece herkes kötü bu dönemde öyle deyim toparlayım insallahta milli takımımız düzelir

• Besiktastan kac oyuncu almiski milli takima

0|1
    0|0
    • 1ay

bahsettiğim dönemlerde hep bir taşıyan kulup takımı olmuş ya genel olarakta milli takımlar alt kulüp takımları taşır yani dünyadada öyle bu aralar beşiktaş iyi denir ya genelde bunu yapamadı gibime geldi, kaç oyuncu derken görev verilen oyuncular bekleneni bir türlü veremedi bir de tabiy ki ülke futbolu önceki dönemlere göre çok kalitesizleşti hep lejyonerlerle iş bitirmeye çalışıyoruz bu da bir gercek

• 1ay

Bana bununla gel almanya ikinci liginde oynayan oyuncuyu alip barcelonada oynayan. Adami almayan egoistte problem

• 1ay

Alt milli takimlarda bir sürü fenerbahceden galatasaraydan oyuncu var besiktastan yok teknik yönetimin iyi degilse hic biseysin

• Yanlış şeyler söylemiyorsun aslında

0|1
    0|1
Yükleniyor...