Luis Nani Fenerbahçe'ye dönermi sizce?

Fenerbahçe'nin eski yıldızı, Luis Nani'nin Valencia'da mutlu olmadığı ve Dick Advocaat'ın Luis Nani'yi ocak ayında takımda görmek istemesi üzerine, Fenerbahçe Yönetimi; Ocak ayında Valencia yönetimi ile masaya oturması bekleniyor. Luis Nani'nin de Dick Advocaat'la çalışmak istediği gelen haberler arasında.
[SPORX]

Gelirmi bilmem ama devre arasında yine ses getiren transferler yapacaz orası kesin oldu. :D bu adam geçen sene defansif futbol oynuyarak 13 asist 12 golle bitirmişti sezonu :D Luis Nani Fenerbahçe'ye dönermi sizce?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sanmıyorum açıkcası döneceğini. Bu arada Fenerbahçe'nin kadrosu şuandada fena değil ses getirecek transferler demişsin ama bence cuk oturacak isimler lazım belli bölgeye takımı çokda şişirmenin alemi yok.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Dönmez bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Diegonun yerinde oynatacaksa alsinlar. Yoksa lensi bozar lens daha iyi sağda

0|0
    0|0
    • 1ay

Nani zaten sol açık gelirse volkanı bozar anca ama volkanda bozulsun ya beni sinir ediyor top ezip duruyor.

• 1ay

Hic sorma taraftarda çok g*otunu kaldiriyo onun alkışlayip. Neymis kosuyomus mucadele ediyomus. Ee kuytta böyleydi ama onun gibi top ezmiyodu

• ölüsü bile çok yararlı bir oyuncu bence kiralık olarak alınmalı fazla maliyet olur yoksa

0|0
    0|1
  • Gelecek senenin kadrosunu kurmalisiniz

0|0
    0|0
  • Yok dönmez dönmesinde zaten çokta iyi değil

0|0
    0|0
  • Adam Fenerden gider gitmez kupa kazandı tekrar gelipte husran yaşamak istemez diye düşünüyorum zaten Acdovatta birkaç haftaya gider.

0|0
    0|1
  • Adam gidene kadar neler çekti lig dokuzuncusuna neden dönsün

0|0
    0|1
  • Gitmesi hataydı

0|0
    0|0
    • 1ay

Pereira hııyarı yüzünden hep anlaşamadığı için satılmasını istemiş yoksa kalıyordu zaten. inş döner.

• 1ay

Inşallah

Yükleniyor...