Bacaklarımın allah cezasını vermiş

ya arkadaşlar benim bacaklarım bir garip normalde alt bacaktan üste çıkarken dümdüz çıkar ama benim dizimden yukarısı yani üst bacağım alt bacağımdan baya bir kalın. bacağı böyle olanlar varmı?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Baldır kası mı yaptın kız..:)))

0|0
    0|0
    • nerde ya :D küçüklük fotoğraflarıma baktım o zamanlarda böyleymiş bacaklarım

• O zaman alt taraflarını biraz kaslandır eşit olsun..:)

Erkekler Ne Diyor 7

• alt bacak? kaç bacagın var senin. alt üst yan orta ön arka. anlayamadım valla. anatomi harikasımısın nesin

0|0
    0|0
    • dizden aşağısına alt bacak diyoruz

• hmm dizden alt kısım.. proneus longus, extensor digitorum longus, gastracnemius, soleusi tibialis anterior, tibia. hepsi dahil diyorun.

• soleus, tibialis anterior, tibia. hepsi dahil diyorsun.

• benimkide anlattığın gibi ama üst taraf tamamen paramparça ağırlık çalışmadığım zamanlarda derin kas çizgileri olmuyor ama yine şekli öyle

0|0
    0|0
  • bu işi o işi bilmem ama emin ol erkeklerin en çok tahrik olduğu bacak tipine sahipsin=) şikayet edeceğine kullanmanı tavsiye ederim=)

0|0
    0|0
    • ya sanırım anlatamadım link normal bacak böyle olur benim dizimden yukarısı acayip kalınlaşıyo

• evet şimdi baktım benziyormuş hadiseninkilere link sen hoş buluyor olabilirsin ama ben çok tiksiniyorum :D teşekkürler bu arada

• tiskinme boşuna=) emin ol paris hiltondan daha sexysin bir türk erkeği için=) özellikle bacakların=) bunu + yönde kullan ve milleti tahrik et millet derken her önüne geleni değil... hayat senin seç=)

• Benimde squat antrenmanından sonra öyle oluyor takma :D

0|0
    0|0
  • ne güzel seksi tahrik edici

0|0
    0|0
  • caps at inanmam...

0|0
    0|0
  • pek dikkat etmedim.

0|0
    0|0