Milli takımın kötü performansını neye bağlıyorsunuz?

Bence Hakan olayı çözmüş. Bize söz kalmadı. Sorunumuz gol yiyor olmak. Ben de neden yeniliyoruz diye düşünüyordum 3 gündür.

Milli takımın kötü performansını neye bağlıyorsunuz?

0|0
2|21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 20

• Takımı iki maç üstüste aynı dizilişte göremedik ya, daha ne olsun?

0|0
    0|0
  • Terim
    başarısızlıgın tek sorumlusu o..
    adamın kadro seçimi
    forvetsiz maça çıkmak nedir yahu ve emre mor
    yahu cocuk yetenekli ama pişmesi gerek
    her maç ona bel baglamak aptalca hele ömer toprak
    yaptıgı saçma hatalar..

0|0
    0|0
  • Bence yanlış söylüyor. Sorunumuz gol atamamak. İstediğin kadar ye, 1 fazla at. Beyin bedava

0|0
    0|0
  • Artık türkiyeye güvenip iddaa oynamam her defasında yenileceklerini bile bile bastım ama sığırlar ilk yarı sonunda iki dk da yedikleri golleri playstation da yemezdi bu kadar dandik kadro ve KALECİ ile bir yere varılmaz medya da imprator diye hitap edilen aslında bir işe yaramayan fatih terim denen şahsı istifaya davet etmiyorum emrediyorum yani bu taraftara acısınlar geceler dört gözle ekranda maçı bekleyip yediğimiz golleri bize layık görmesinler

0|0
    0|0
  • Allahın belası fatih terim gitsin de galibiyet görmesek de içimiz rahat eder, fatih terim piskolojik olarak mağlup ediyo zaten

0|1
    0|0
  • Rakibin ataklarını gol yiyerek savuşturuyoruz 😄

www.youtube.com/watch?v=zrdscBqPdPE&feature=share

0|0
    0|0
  • gol yemediğimiz maç yok nerdeyse defans oturmamış orta saha desen yol geçen hanı üstlik ileriye pas bile veremiyorlar emre mora kaç top atıldı? bireysel olarak teknik ve fizik yetersiz üstüne üstelik taktik de yok bir tane organize gelişen atak gördünüz mü?

0|0
    0|0
  • kendilerini bir şey sanmalarından ötürü rakibi küçük görüp gol yedikten sonra iş işten geçtiği zaman çabalamaları yetersiz

0|0
    0|0
  • sorun Fatih Terimde.. ve onu her işsiz kaldığında ona iş imkanı sağlayan TFF yöneticilerinde

0|0
    0|0
  • Kadro planlaması, net

0|0
    0|0
  • Önemli maçlarda yeni şeyler deniyoruz. Sorun tamamiyle Terim'in. Yeni taktiklerini hazırlık maçlarında denemeliydi.

0|0
    0|0
  • göttt fatih terim amkkk sanki futbolu o icat etti dallama

0|0
    0|0
  • Takımın kötü performansına :/

0|0
    0|0
  • Terim'in dünyanın en fazla kazanan teknik direktörü olmasına rağmen sözleşmesine göz atmamasına...

0|0
    0|0
  • Şu adam miktir gitsin artık

0|0
    0|1
  • 😂😂😂ibretlik tespit

0|0
    0|0
  • şu egosu sanki dünya kupasını 5 kez kaldırmış gibi hareket eden Fatih varya.. hep ondan ötürü.

0|0
    0|0
  • Fatih terim e

0|0
    0|0
  • Fatih Terim

0|0
    0|0
  • Bravo zeki Hakan a günlerdir bunu bulamamıştık 😂

0|2
    0|0
Yükleniyor...