Son sınıf olcağı için ilgilenmez dimi? :(

birinden hoşlanıyorum yeni oldu ama okul kapancak ya. onu geçtim seneye 12. sınıf oluyo ben 11 oluyorum. üniversite sınavı falan derken aşk meşk işleriyle ilgilenmez dimi? yaşayan var mı böyle bişey? bir de 12.sınıfların sınavları erken bitiyor bir tek ilk sınavlara beraber giriyoruz diğerlerinin programı ayrı oluyor hep. çok da göremicem. birlikte falan olamayız dimi yaa offf okul kapancak ben yeni seviyorum ya

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• saçmalama ben mesela sınava bir hafta var hala kız arkadaş bulmam gerek diyorum.bir de ana. lisesi mezunuyum düşün yani.başta öyle geliyor ama daha sonradan çalışılmıyor ve aşk aranıyor.

0|1
    0|0
    • aşk işleriyle ilgilenen biri miydin o bir de öyle biri değil

• ilgilenen ya da ilgilenmeyen herkes aşk konusunu muhakkak düşünür.he üniversitede yaparım diye ilgilenmeyebilir gayet normaldir.ama herkes bu konuyu muhakkak düşünür.

Erkekler Ne Diyor 6

• lisede herşey geçicidir üni hayatı başkadır çevremdekiler böyle

lisede çok samimi arkadaşlar vardı üniversitedeler şimdi aylardır hal hatır bile sormuyorlar.

0|2
    0|0
    • hayır ablamın arkadaşları görüşüyor kaç sene oldu hatta lisede kendi sınıflarında sözlenen nişanlananlar var evlencekler ciddi düşünüyorlar. kişiden kişiye değişiyor. kalıcı arkadaşlıklar da öyle aşklar da öyle ablamın arkadaşlarından falan biliyorum

• sen bilirsin.

• olur belki.sen şansını dene.

bazı insanlar milli piyango bileti almadan büyük ikramiye bana çıksın der.seninkide o mi sal.

git bir şansını dene.olursa olur.olmazsa zaten yoktu diye teselli edersin kendini=)

0|0
    0|0
  • bence yanlıs.yanlıs anlama ben biraz inektim öss manyagı gibi bişi.son sınıfda sevgilim vardı sınavımada etkisi bence olumlu yönde oldu diye düşünüyyorum...sana düşen sadece biraz anlayıs göstermen olacak (eğer sevgili olursanız )

0|0
    0|0
    • bunu ögrendigim iyi olduu ay inşallah olur bişeyler :/

• Benımı ekliyosun anlamadım ?

• hayır :D

• Bizim okulda bir 12 var 9. sinif kızla cıkıyo :D

0|0
    0|0
  • saçmalama erteleme hiç birşeyi

0|0
    0|0
    • bişeyi ertelemiyorum ya o 12 olcak ilgilenmez hiç :(

• faceden eklıyorum simdii

• hadi hsyırlısı

• sıkma canını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Elini çabuk tut 1 gün 1 gündür onu bile eğerlendir tanış kendine alıştır. Kızsın sen işini bilirsin hadi.

0|1
    0|0
    • çok fenasınız heeeee :D

• faceden ekliyorum simdi

• tamam ekle hadi bakalım göreyim seni . :) ama her zaman kötü sonlarada hazırlıklı ol. Yap ki içinde kalmasın hiç yoksan için rahatlar :)

• Neden ilgilenmesin ki .

0|0
    0|0
Yükleniyor...