Hakan balta sözleşmesi yenilendi neden ya torpilli mi aydınla bu ikisi yanlış mı yapıldı bu konuda?

ben aydın ve hakanın gitmesinden yanaydım engin baytar da gitti

0|0
5|21

En İyi Kız Görüşü

• hakan balta iyi bence aydın pek tutmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Balta anadolu takımı seviyesinde şuan

eskiden daha iyiydi

tamamıyla kulübeyi zenginleştirme adına yapılan sözleşme

0|0
    0|0
  • Türkiyede hakan kalitesinde alacağımız bir Türk sol bek yok alternatif olarak hakandan daha iyisi bulunmaz aydın konusunda katılıyorum yıl 2013 olmuş hala aydın dan patlama bekleyenler var

0|1
    0|0
  • Yedek dursun işte ne zararı var? Öle ahım şahım para almıyodur merak etmeyin yine iş düştüğünde elinden geleni yapabilecek bir oyuncu öyle çok çokda kötü değil yani..

0|0
    0|0
  • yabancı sınırlaması geliyor daha doğrusu var olan daha da sınırlı olacak o yüzden diğer bölgelere yabancı takviye yapmak için onları tutuyorlar mecburen

0|0
    0|0
  • Hakan balta yaşıyormuydu yahu ?

0|0
    0|0
  • Adam yokluğundan kötünün iyisi işte . Engin haketti öyle bir oyuncu büyük takımların hiç birinde barınamaz .

0|0
    0|0
  • ben fenerbahçeliyim gs'nin iç işlerini çok bilmem ama aydın yılmaz'ın torpili büyük diye biliyorum. adnan'lardan birinden (sezgin,polat veya öztürk) baya torpilli. yıllardır hiçbir şey yapmadığı halde takımda. hakan balta ise takımda sol bek sıkıntısı olduğu için kalıyor

0|0
    0|0
  • ülkemizde solbeck sıkıntısı oldugunu öz önünde bulundurursak sözleşme yenilenmesi iyi oldu

0|0
    0|0
  • teknik direktör hiç oyuna girmese bile kulübede sorun çıkarmadan oturan oyuncu isterler.

galatasarayda hakan balta ve aydın yılmaz

fenerbahçede selçuk şahin ve semih şentürk gibi

0|1
    0|1
  • Yoo öyle kötü futbolcular değiller iş düştüğünde ellerinden geleni yapıyorlar biz ilk şampiyon oldugumuz sezon sneijderle drogbayla olmadık hakanla aydınla emreyle enginle olduk enginin gönderilmesini doğru buluyorum disiplin sorunu var onda ama öbürleri kalmalı özelliklede şu an ligimizde yabancı sınırından dolayı yedekte böyle türk futbolculara ihtiyacımız var aldıkları çok birşeyde değil zaten

0|0
    0|0
  • Türkiyede yabancı oyuncu kontenjanı var ve Türk sol bek topcusu cok az oldugundan hakan baltanın tutulması mantıklı.yedek oynatmak lazım.aydın da aynı sekılde kendı bolgesınde zaten yedek oynuyor.yollayıp cok daha iyi bir Turk oyuncu alınacaksa alınabılır ama sonucta yedek oldugundan sıkıntı degıl fazla

0|0
    0|0
  • Semih Şentürk'ü mü idol alıyorlar ne yapıyolar anlamadım ki. Herifler yedek kulübesinde oturmak için can atıyolar..

0|0
    0|0
  • yerli sol bek ondan dolayı

0|0
    0|0
  • yerli en iyi defansif sol bek. performansı düştü ama sakatlanınca. belki seneye iyi oynayabilir. bide hasan ali kaldırım var onun da pek farkı yok hakandan. dünyada da fazla bek oyuncusu yok zaten sıkıntılı bir bölge.

0|0
    0|0
  • fatih hoca yerli oyunculara sahip cikiyor iste

1|0
    0|0
  • alla allah ne alakası hakan balta iyi bir sezon geçirdi ve sözleşmesi yenilenmeli

0|0
    0|0
  • h.balta yerli bazında kaliteli bir savunmacı,yerine koyacagın yerli yok.

0|0
    0|0
  • alper 500bine kaçardılar yaaa yuh diyırum yönetime hakan 1 BİRMİLYON 250 vermiş

0|0
    0|0
  • o adamla sözleme imzalanmaz balta

0|0
    0|0
  • ikiside yaramas ne işi var hala anlamıyorum takımda.

0|0
    0|0
  • bence iyi bir yedek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fenerin selçuğu cimbomun hakanı. şu an ikiside büyük takım futbolcuları değil.

0|0
    0|0
  • Hakan için vefa borcu diye düşünüyorum..Bende pek beğenmiyorum performansını..

Aydın konusunu bende anlamadım gitti.. Resmen saç baş yolduran futbolcular cinsinden ..

- Hocamız yaptıysa vardır bir bildiği

0|0
    0|0
  • aydın kalsın kalsın.

0|0
    0|0
  • bunlar iyi neden öyle dedin

0|0
    0|0
Yükleniyor...