Markette alışveriş yaptıktan sonra ödemeye geldiğinde utandıgınız şeyler neler?

evet şöyleki marketten bir takım şeyler alıyorsunuz ödemeye geliyorsunuz ve kasiyerin dıttt dıııtt diye aldıklarınızı okuturken sırada bekleyen diğer kişilerin ne aldıgınızı görmesinden utanırsınız ? :D

• Tuvalet kağıdı (özellikle 32'li olanlar :D )
    5% (5)8% (7)6% (12)Oy Ver
  • Orkid
    61% (66)20% (19)42% (85)Oy Ver
  • Prezervatif (erkekler için bu geldi aklıma :D )
    16% (17)57% (53)35% (70)Oy Ver
  • Permatik
    9% (10)1% (1)5% (11)Oy Ver
  • Diğer (bunlar da bir şey mi bundan daha çok utanırım dedikleriniz belirtin yorum olarak :D)
    9% (10)14% (13)12% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
erkeklerden hangisi orkidi seçti acaba O.o
utanacak bişey yok yok diyip duruyonussss daa utananlar da var ben onlara soruyom okeeeeyy? :*

0|0
38|101

En İyi Kız Görüşü

• prezervatf alan kızlarla orkid alan erkekleri evlendirelim 3 çocuk yapsınlar bence...

6|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 101

• hayvan gibi alışveriş yapmıştım. içkiler yiyecekler içecekler çerezler çikolatalar :D kasaya geldim kredi kartım çalışmıyo :D üzerimde de 50 lira para vardı. abi bunlar kalsın ben şu 1 şişe içkiyi alıp gidiyorum demiştim :D

4|0
    0|0
  • O değilde sırada beklerken teyzenin biri 60 yaşlarında onunda kulağını çınlatalım buradan.Neyse evladim o kadar rulo havluyu ne yapacaksin dedi.Teyze ihtiyaç oluyor dedim halen alay eder gibi ne ihtiyacı çocuğum israf bu genç nesil diye söylendi 15 dakika sirada bayağı uzundu silicez işte teyze dedim nereyi çocuğum analariniz yok mu sizin onlar yapsin temizliği dedi.Yok teyze tutmuyolar artık bizi tuvalete dedim.Bayağı bir saçma sapan bir aniymış onu fark ettim

5|0
    0|0
  • hiç utanmam gülüm divaneyim link

1|0
    0|0
  • Birkaç gün önce başıma geldi bu muhabbet..migrosta gezinirken indirimde olan birkaç dvd aldım arkasından evde kalmadığı için 100'lük peçete...ve DUREX PLAY 2 in 1..fiyatı düşmüştü.BOş bir kasa vardı hemen geçtim sepettekileri bıraktım tezgaha..vee kasiyer kız peçeteyi geçirdi dvd filmin birisini geçirirken cihaz okumadı..okumadı okumadı görevli birisini çağırdı..ben bekliyorum,arkamda birikti 10 kişi alayı kadın!..bizim durex jel tezgahta abide gibi duruyor..birkaç kişiyi yakaladım pis pis gülerken yaww!

1|0
    0|0
  • Kızlar . o olaydan utanmanıza gerek yok. aklı basında her erkek kızlarda o olayın oldugunu bilir.

1|0
    0|0
  • c şıkkı biraz sıkıntlı

1|0
    0|0
  • o değilde erkekler orkid mi alıyormuş.yalnız ben yanlışlıkla oyladım yoksa berabereydi :D Sabah saatlerinde gitmek en iyisi zannedersem.

1|0
    0|0
  • 5 taneden aşağı fındık ezmezi almıyorum o yüzden utanıyorum birazcık gerçi market çalışanları alıştı bana müşteriler garip garip bakıyor :DDD

2|0
    0|0
  • Eskiden evet prezervatif idi... Sonra boxer oldu ben de iç çamaşırcıdan alayım dedim tezgahtarların hepsi bayanmış... Bozer a bakmıştım ... markadan likralı ama large olsun dedim kaç tane dedi 3 tane dedim baktım hiç terlememişim, kız da rahattı demek ki aşılabiliyor...

1|0
    0|0
  • Hala eczaneden veya marketten prezervatif almaktan utanıyorum. O yüzden büyük avm lerin tuvaletlerindeki condommatiklerden 1TL atıp alıyorum yolum düştükçe stok yapıyorum... :)

2|1
    0|0
  • Prezervatif arkadaş hayır kendin utanmasan bile kasiyer kız ulan kimle yapıyor acaba bakışı atıyor büyük sıkıntı :D

3|1
    0|0
  • Muşamba bezler olurdu altımı ıslatmış olsaydım ve bez kullanmış olsaydım muşamba bezlerin asılmasından evde falan çekinirdim,eskiden hazır bezlerden önce muşamba bezler olurdu dışarı asılınca belli olurdu o zamanlarda olsaydık en çok ondan çekinilirdi altını ıslatma sorunu olanlar en çok bez kullanması gerekiyorsa bezlerin gözükmesinden çekinirdi bence..

1|0
    0|0
  • soru güzelmiş ... 2 şey alcam deyipde bir sürü yel aldığım oluyor ve para yetcekmi diye bir düşünce beliriyor onun dişinda utanmam ordaki ürünler bizim kullanmamız için neden utancam :)

2|1
    0|0
  • Yapılan alışverişten sonra kredi kartını verip şifreyi girdikten sonra ''çeker mi çekmez mi'' ikileminde götün jüjük atması.

Borcum var da...

3|0
    0|1
  • Her türlüsünü utanmadan alabilirim fakat bir poşeti açmam 3-4 dakika sürdüğünde kendimi aptal gibi hissediyorum :(

1|0
    0|0
  • utanacak bir durum yok. bir keresinde sevgilime ped almıştım. Yaptığım yanlışa utandım sadece. normal yerine gece almışım. ertesi sabah hışır hışır eden sesle işe gitmek zorunda kalmıştı.

1|0
    0|0
  • Ben utanmadım da kasiyer kız utandı :D Kondom ve çilekli kayganlaştırıcı jel almıştım.Birde o dolap kilitliydi mecbur kızı çağırdım ben seçerken gözleri büyüdü arada.Sonra kasaya geldim bir baktm kız terliyor o serinikte.İlginç :D

1|0
    0|0
  • Asla utanmam.Nede olsa hepsi ihtiyaç. Neden utanacakmışımki.He arada bir fark derseniz oda cinsiyetimizdir.Erkek olarak asla utanmam.

1|0
    0|0
  • ciğer alınca bir tuhaf oluyorum nedense..

1|1
    0|0
  • preservatifden başka bir de içki alırken utanıyom ben nedense :)

4|0
    0|0
  • Prezervatifi marketten niye alalım la, balonu itelerle valla.. ondan sonra al sana nufus patlaması :A light bira alınca utanıyorum :(

1|0
    0|0
  • yok sadece para cıkışmasa utanırım :)

4|0
    0|0
  • utanacak bir şey yok ama utananlar olabilir. insani bir durum.. bende eşek kadarım ama ufacık böcekten altıma sıçıyorum :D

1|0
    0|0
  • çoklu permatik

1|0
    0|0
  • Prezervatif.kayiyerler her bayan tip tip bakıolar)

1|1
    0|0
  • prezervatif alirken bayan kasiyer varsa utana sıkıla alırım mecburen. erkekse rahat davranırım sıkıntı yok halden anlar o :D

2|0
    0|0
  • Deste deste kare çikolata, 5-10 tane Algida kornet alınca biraz sıkılıyorum kasada.

1|0
    0|0
  • Şıklarda bahsi geçenlerinin hiç birini almıyorum marketten. Sanırım arka cebimden cüzdanımı çıkartırken pantolonumun düşmesi yüzümü kızartabilir.

1|0
    0|1
  • Prezervatif tabiki kasiyerin yüzüne bakmıyorum hiç yanına da bir iki tane abur cubur poşete attığım gibi kaçıyorum :D

1|0
    0|1
  • kasiyer utansın :D

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    71

Kızlar Ne Diyor 37

• O lanet olasıca poşeti açamadığımda herkesin o anki bakışı daha utanç verici =/

17|14
    5|1
  • C diyen pembeli benim afsdajhs.

Hobi olarak içine su doldurup balkondan atıyorum=(

2|2
    1|1
    • mahalledeki çocuklara balon diye dağıt :D

• Bende ilk aldığımda onu denemiştim birde ne kadar şişebiliyo diye şişirmiştim sonucu acı verici oldu yüzümde patladı

• Merak işte nasıl birşey diye almıştım tabi annem bulmuş babamda; oğlum kanınız kaynıyo gençsiniz tamam ama bir anlık zevk için büyük hatalar yapma dedi çok utanmıştım

• Elinde eksik para olması, kredi kartının hata veriyor olması...

1|0
    0|0
  • B: Orkid

1|0
    0|0
  • utanılacak birşey yok hiçbirinde erkekler neden orkidi seçti diyenler için orkidimi hep eşim alır bende prezarvatif alırım bunlar doğal olaylar...

2|0
    0|0
  • niye utanacaz utanılcak bişiyse onlar niyee satıyo :D

4|0
    1|1
    • Tezye bile laf yapıyo. Özellikle izmitte bir erkek orkid alsın sevgilisine ya da prezervatif insanlar dik dik bakıyor sanki suç işliyoruz. İnsanda ister istemez utanıyor

• hiiiç umrumda olmaz alıcağımı alırım bide öyle cins cins bakanlar olursa onun gözüne gözüne sokmaya çalışırım gıcıklığına :)

• geçen hafta çikolata aldım çok utandım

1|0
    0|0
  • vibratör satılsaydı belki bir nebze olsa utanırdım. ama pek sanmıyorum. kime ne benim aldığımdan canım.

2|1
    1|0
  • Utanmazın tekiyim utanmam.Arkadaş alırken utanacağım şey markette niye satılıyo o zaman.

2|0
    0|1
  • ped :D adamsa bide..

1|1
    0|0
  • 12li mentollu prezervatiff

1|3
    1|0
  • alkollü içecek alırken utanıyorum. kasiyerin bu kadın ne kadarda içiyor diyebileceğini düşünüyorum

2|0
    0|0
  • ağda

tüy dökücü

ağda bezi

temizlik eşyalarından işte

1|1
    1|0
  • orkid tabikidee hala daha alamam cok utanırım anneme aldırtırım

1|1
    0|0
  • Ne utancamm bee, alırım geçerim onlarda alıyor aynısından.

2|2
    0|1
  • Hiçbirinden utanmam kasiyer erkek bile olsa pedimi alırım,tuvalet kağıdında zaten utanılacak birşey yok,prezervatif hiç almadım tabi ama alsam utanmazdım niye satıyolar o zaman satmasınlar,utanıcak bişey yok :)

1|1
    1|0
  • B

1|0
    0|0
  • her şeyi alırım.utandığım bişey yok.arkamdaki adam da kasiyer de s*çıo sonuçta

2|1
    0|0
  • şişme herif

4|3
    1|1
  • Poşetlerini açamayınca parmağımı yalayıp bir daha açmaya çalışıyorum. İşte o zaman kasada bekleyen diğer müşterilerden çok utanıyorum. Başım önüme düşüyor, para üstünü almadan koşarak uzaklaşasım geliyor :((

1|0
    1|0
  • hiç bişeyden utanmammm:)

1|0
    1|0
  • Yiğidin malı meydanda olur :D

1|1
    0|1
  • Orkid eğer kasiyer erkekse utanirim :)

1|1
    0|0
  • Bazı embesil erkek kasiyerler bayanlar ped alinca pis pis siritiyorlar ya, tam dayaklik!

1|1
    0|0
    • Ne sırıtıyosun diye fırçalıyacaksın , bak birdaha yapıyomu kimseye :)))

• bende utanma yok :)

1|1
    1|0
  • Kredi kartının limitinin yetmemesi :(((

1|1
    0|0
  • Ben hala orkid alırken utanıyorum kasıyern erkek olmasından bile :D

1|1
    0|0
  • Permatik

Tuvalet kağıdı

1|1