MOTİVE OLAMIYORUM (kilo vermek için öneriler)?

merhaba arkadaşlar 75 kiloyum, boyum 168. daha önce spor yaptım ama en fazla 1 ay sürdü ve bıraktım malesef. şu an kararlıyım 1 haftadır aksatmadan yapıyorum sporumu ama bir türlü motive olamıyorum. hareketleri yaparken kararlılığıma rağmen istek gelmiyor oturup ağlayacağım resmen :D

yardımcı olursanız çok sevinirim

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Görev gibi yapınca insana işkence gibi gelir ne zevk alır ne de tat alır. Spor yaparken hep derim 6 aylık zihinsel bir baraj vardır o süreyi atlattı mı insan artık o yaptığı sporu hayatının bir parçası yapmış hale geliyor. Sende ki durum bence kararlıyım diyorsun ama belli ki maymun iştahlılık var, bir onu deniyim bir şunu deniyim durumu var gibi ya da çevrendekiler bir şunu dene faydasını görür deyince hemen bırakıp o dedikleri şeye yöneliyorsun belkide, bir şeye karar ver ve onu uygula ısrarla ve bu işi görev gibi yapmaktan çıkarmalısın zihnen bu durumu yenmelisin, işi biraz daha eğlenceli veya sevdiğin arkadaş varsa onu ortak ederek falan yap işin özü bir nedene ada kendini 6 ay sonra şöyle olacağım gibi ve kolay gelsin :D

0|0
    0|0
    • 1ay

teşekkür ederim :D kolaysa başına gelsin

• 1ay

Olur :D

• Şarkı dinle, çok fit. Kadınları gör biraz heveslenirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• her verdiğin kilo biraz daha yakısıklı erkekelre senı yakınlaştıracaktır öyle düşün :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...