Kapat

Spor yapsamda kollarım erimiyor, tavuk butu gibi. Önerelirenizi bekliyorum?

Evet sorum yukarıdakı gibi. Spor yapıyorum, ağırlık çalışıyorum, kolum dirsekten yukarı yağlı. Hiç küçülmüyor. Önerileriniz, tecrübeleriniz varsa paylaşın

0|2
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• arka kol çalış agırlık al dambıl kolunu kaldır diğer elinle dirsekten tut dambılı arkaya omuz ortana doğru indir yukarı kaldır sonra kol değiştir:)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• Yag oranın azaldıkca sıkınlasırsın triceps ve biceps duzenli calisman lazım ama yag oranın kesinlikle azalması lazım yani cardio

0|0
    0|0
  • antreman yapmasini bilmiyon ozaman squat/deadlift/benchpress/overheadpress yaparsan kollarin yagli olsa bile belli olmaz kas yuzunden slkl gozukur sen yakdigin kadar yemelisin ayni zamanda kas kasmaya girmelisin ozaman duzelir bu problemin

0|0
    0|0
  • çünkü yanlış besleniyosun. spordan sonra börek baklava, poğaça yemeye devam edersen istersen yıllarca çalış. bir bok olmaz

0|0
    0|1
    • Ya ben zaten Türk mutfağı kullanmıyorum😕
      Öyle proteinden elime ne geçse yerim. Karides, balık, sebze, et.
      Karbonhidratlardan da meyve tüketirim, sadece 3 ayda 3 defa princ yedim yağsız birazcık.
      Bide 100 gr 86 faiz kakao acı çikolata. 3 ayda

• her sabah kahvaltını düzenli bir şekilde yapıyo musun? diğer öğünleri sormuyorum. kahvaltı. bol süt, yumurta, beyaz peynir olan ve yağdan, fazla ekmekten uzak olan bir kahvaltı

• protein ağırlıklı beslen. günlük karbonhidrat miktarında 50 gramı geçme bak nasıl yağ yakıyosun.

detaylar:
    www.kizlarsoruyor.com/.../q5870205-vucudunuzu-ketosiz-moda-sokarak-kas-kaybetmeden-zayiflamayi-denediniz

0|0
    0|0
    • Meyve haric yemem karbonhidrat. Spora gidiyorum, ağırlık çalışıyorum, zayıflıyorum, ama kollarımın yukarısı bir türlü erimiyor.

• erir, sırası gelmemiştir. bu senin genetik yapınla ilgili. öbür bölgelerde yağ kalmayınca illaki kollara da geçer sıra. ama bence geçiyodur da az yağ yakıyodur kollardan sen fark etmiyosundur.

• Ne bilim. Birde bu gün 22 kiloluk taşa geçtim sırf yağı yaksın diye. Gym makinelerindede her türlü Çalıştırırım. Her farklı makinede toplam 120 defa

• ne zamandır yapıyorsun sporu

0|0
    0|0
  • Tavuk butu mu bak canı çekti nasıl güzel sıkılır onlar :D En kolay eriyen bölge emin olabilirsin.. Düzenli sporunu yap ama bilinçli tabiki zamanla ericektir ablacım.. Düzen şart.. Saygılar :)

0|0
    0|0
  • Bence vücuttaki yağı azalttıkca kollardaki yağlar azalır genel olarak cardio hiit cardio ve tüm vücutu çalıştır yüksek tekrar düşük ağırlık başka sorun var ise alabilirim

0|0
    0|0
  • Ağırlık kaldir

0|0
    0|0
  • tavuk butu gibi hsadjsdajas yerim ya :Ddddd

0|0
    0|1
  • Kendini böyle kabul et

0|0
    0|0
  • Beslenme , spor , düzgün bir yaşam bicimi.

0|0
    0|0
  • Dambil Çalış

0|0
    0|0
  • tavuk butuna bayılırım

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasin? Spor yaparken yasinida dikkate almalısın.

0|0
    0|0
    • 35 yaş. Yukarıda yazdığım doğru

• Az sabırlı ol. o yağlar 3 günde olmadiya:)) zamanla erir.

• Yani orasıda doğru. Böylede kol mu olur? :))

• kardiyo

0|0
    0|0
    • Kardiyonun hangi türü?

• chest presste bir güçlenin bench sonra

• Tamam yaparım bunu

• Hareketleri düzgün yap biraz daha çalış fark eder 2 aya hissedersin.

0|0
    0|0
  • Bol bol yüz

0|0
    0|0
  • etli butlu iyisin :)

0|0
    0|1
  • spor yapmak ve ağırlık çalışmak aksine daha da kasları güçlendirir ve kalınlaştırır..
    bence ağırlık çalışmak yerine beli inceltecek mekik gibi beden hareketleri yapmak ve kalçaları dolgun gösterecek bacak hareketleri ayrıca bol bol yürüyüş yapmak daha yerinde olur..

0|0
    0|0
    • Beli inceltecek spor hareketleri konusunda yardımçı ola bilir misin?
      Ben iki tane makine var, onda çalışıyorum. Oturup sağa sola Dönüyorsun. Ama bu yetersiz ola bilir tabi

• ben hiç yağla ilgili bir şey söylemedim.. sen böyle çalışırsan bol bol kas yaparsın.. dediğin gibi tavut budu gibi olur... kolların kısa ama kalın bir şekil alacaktır.. sen iyisini biliyorsan bizim söyleyecek bir şeyimiz yok.. sana kolay gelsin.. by by.

• Kadınlar ne kadar çalışsalar da erkekler gibi kas yapamıyorlar. Kaslara sahip olan kadınlar erkek hormonu olan ilaçlar tüketiyorlar

• Az yiyip, çok sı ça caksın

0|0
    0|1
  • yemek yemedim bu saate kadar açım zaten tavuk butu diyorsun yerim seni :/

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Ağırlık çalıştıktan sonra kardiyo yap vucut eşit olarak yağ yakıyor
    Yağ yaktıkça kollarda erir
    Kalori açığı da yaratman lazım

0|0
    0|0
    • Yapıyorum ağırlık sonrası kardiyo. Yüzmek kolları eritir dediler

• Yediklerin yaktıklarından hala fazladır
      Protein de yesen kalori miktarını hesapla

• Meyveler işte.
      Onları çıkaramıyorum

• 1 4 kiloluk dambılla başlayabilirsin yoksa 1.5 litrelik su şişesi bile olabilir. Isınmaya başlayınca değişik hareketleride egzersiz programına katarak ağırlıkları arttırıcaksın. en basitinden triseps , biseps hareketleri ile başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Yüzmek acayip ise yarar benden söylemesi sırt içinde yatarak yüz eritiyor

0|0
    0|0
  • Spor yapıp ağırlıl çalışırsan kolların kaslanır o zaman ömür boyu incelmez spor = kas

0|0
    0|0
    • Sorunum kas değil ki? Yağ. Avuçluyorum yağ geliyor elime

Yükleniyor...