Kilo almak için?

Arkadaşlar spor yapıyorum, ağırlık kaldırıyorum kilo almak için spor öncesi mi yemek yemeliyim sonrası mı yemek yemeliyim

0|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• hem öncesi yiyceksin hem sonrası yiyceksin asitli içecekleri hayatından çıkartacaksın sabah kahvaltısı ( 60-70 gr hafif sütlü yulaf ezmesi +2 katı yumurta )
    öğlen yemeği yemeğin yanında mevsim salatası üstüne bir yemek kaşığı hakiki zeytinyağı akşam yemeğinin yanında 4 tane haşlanmış patates yiyceksin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sen spordan 1 saat önce 4-5 ölçek progainer kullan kas kütlen artar ben kullanmam dersen protein kadar kaliteli karbonhidratları bolca tüket yesil mercimek salatası sade yulaf ezmesi... öyle şerbetli şekerli kan sekerini ani yükselten karbonhidratlardan uzak dur yoksa göbekte yağ yapiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kardeş ağırlık kaldırırsan yağ değil kas olarak kilo alırsın onda da sporu bırakırsan kaslar geri kaybolur.
    yağ olarak kilo almak istiyosan yağ oranı yüksek kuruyemişleri bol bol tüket. atıyorum fındık fıstık ceviz, keten tohumu, kenevir tohumu vs.
    bu tohumların 100 gramı 500-600 kcal enerji verir. kullanılmayan kısım yağa dönüşüp vücutta depo edilir. bir de karbonhidrat alcaksın şekerler iyi kalori verir ama toksik. ben olsam şekerlilerden tatlılardan uzak dururdum.

0|0
    0|0
  • Ne farkeder?

0|0
    0|0
    • 1ay

Farkediyor işte

• 1ay

Farketmez. Vücuda giren kalori yakılır, fazlaysa gün sonunda kilo alırsın, değilse sabit kalır ya da kilo verirsin. Önce ya da sonra yemek yediğin zaman noluyor bu kalori hava olup uçuyor mu sanıyorsunuz? Madem çok biliyorsunuz prosunuz bu işte neden soru soruyorsunuz. İstersen sabah 5'te 4000 kalori tüket. Gün boyu hiçbir şey tüketme, gün sonunda kilo alacaksan alırsın. Farketmez.

• Genel olarak sürekli yemek yemelisin😁

0|0
    0|0
  • Sonrası daha etkili olur ama 20 dk içerisinde yemen lazım o zaman tam etkiyi görürsün.

0|0
    0|0
  • Sonra Yemelisin

0|0
    0|0
  • spor sonrası yemelisin protein agırlıklı beyaz eti cok ye

0|0
    0|0
  • Spordan 1bucuk saat once ve yarim saat sonra ye. Karbonhidratli gidalar tuket

0|0
    0|0
  • farketmiyor , kas olarak alman istiyorsan protein carb ağırlıklı beslen , gainer kullan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Spordan sonra yemek yenmeli diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Oncesindr

0|0
    0|0
  • Hep ye

0|0
    0|0