Arkadaşımın umursamazlığı !

En yakın arkadaşım çok vurdumduymaz ailesine karşıda öyle bana karşıda mesela gülüyoruz eğleniyoruz espiridende anlıyor onuda çok seviyorum ama böyle kendi dediğinin olmadığında başka bir insana bürünüveriyor. Mesela bu hafta sonu piknik var gel gidelim dedim onun aileside köye pikniğe gidiyormuş gitseymiş canı isteseymiş oraya gidermiş. Bu akşam konser var gel oraya gidelim diyorum bir arkadaşımda geliyor yok neymiş gelmiyicem neden diyorum arkadaşımı sevmiyormuş onunla gezmek istemiyormuş ben onu kırmamak için sevmesemde bazışeyleri yapmaya çaba sarfediyorum kız geldi bugün bu en yakın arkadaşımda bizdeydi nasılsın dedi iyiyim napalım öyle böyle dedi sen nasılsın bile demek yok insan benim hatrıma konuşur sen nasılsın der. Neyse işte çok kendi dediği olsun ister falan bende yapabildiklerimi yapmaya çalışırım.

Ve yeni barıştık yılbaşından beri konuşmuyorduk barışalı 2 hafta oldu ve aynı hiçbirşekilde kendinden ödün vermemiş kibire devam..

Sizce konuşup arkadaşlığımızın düzelmesi için bişeylermi yapmalıyım yoksa artık arkadaş olmamamız gerektiğinimi söylemeliyim ne yapsam bilemedim..

Cevaplarınız benim için gerçekten önemli.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ikizler burcuysa normaldir şimdi diyeceksin yine burca bağladınız ama kendimden biliyorum :D herkesle yaşadığım bir sorun bu.

0|0
    0|0
    • o Yengeç ben Başak burcuyum :)

• biz hayatı hayat yapan kişileriz biz olmasak ohoooo.

çok mu çocukça konuşmuşum ama cidden öyleyizdir.sevin bizi. :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok basit: Sen de ona karşı umursamaz ol! Oluruna, giderine bırak. Bence bu kadar dert etmene de değecek biri değil anlattıklarına bakılırsa...

0|0
    0|0
  • Bence Konuş...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...