Nasıl lysye konsantre olabilirim.

ben hep neden bir kız arkadaşımın olmadığını düşünüyorum.lise sonum.dersanede çok güzel kızlar var aslında ama artık sınav için gidicem oraya.kısacası dersane bitti.yazı bir kız arkadaş yaparak geçirmek istiyodum.ama şuanda herkes evinde ders çalışıyor.bense hala bunu düşünüyorum.çevrem pek fazla olmadığı için yazın bulamam gibi geliyor.tecrübeli olanlar cevaplayabilir mi bunu.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bende lise sonum aşk acısı çekiyorum ve yaşadığım şehirden farklı bir yerde lise okuduğum için yaşadığım yerde nerdeyse hiç çevrem kalmadı ama bu önemli değil asıl önemli olan önümüzdeki sınav şu ana kadar bir kız sennle ilgilenmediyse bırak 1 yıl daha ilgilenmesin emin ol üniverstede bulursun derslerine önem ver :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sınava ne kaldı şunun şurasında kızlar kaçmaz merak etme ama iki hafta daha dişini sıkıp derslere asıl derim :)

0|0
    0|0
    • kızlar kaçmaz da.benim çok fazla çevrem yok.o yüzden tanışmakta güçlük çekiyorum.

• rakip mi :) he tamam o zaman :D Neyse teşekkürler :)

• Evet,rakip :) rica ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• senin aşk duygunda değil cinsel duygularında yoğun bir artış var...sen dersine bak gerisi kendiliğinden gelir...

0|0
    0|0
    • cinsel duygularla pek alakası yok aslında.ben yazın takılacağım eğleneceğim kız istiyorum.

• şu yorumdan sonra kesin alakası var ayrıca yazın takılcan eğlencen sonra kıza yol vercen öyle mi elin kızının ne suçu var lan ?

• peki haklsın da benim hayat felsefem bu :)

Yükleniyor...