Kapat

Kilolu değilim ama fiziğim b*k gibi?

Boyumu bilmiyorum ama 165 falanımdır heralde. Kilomda 50. Belim çok değil ama innce, simit bölgemde yağ var, kalç * küçük, basenlerim var ve kalç * hiç yuvarlak ve kalkık değil hatta dış tarafları basık. Bacağımın önü şişkin (normal mi bilmiyorum belki kast8r) ve iç tarafı etli, yağ var. Umarım anlatabilmişimdir. Evde kendim spor yapabilirmiyim? Arkadaş hareketleri yanlış yaparsın dedi. Ne yapmalıyım, nasıl spor yapmalıyım? Beslenmem nasıl olmalı

Güncellemeler:
Güncel

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• öncelıkle vuct yag oranını düşürmelisin bunun için ise gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir. ayrıca spor salonuna yazılıdp ağırlık çalıpırsan hem sıkılaşırsın hemde duzgun fızıge sahıp olablırısn

2|0
    0|0
    • Kalori miktarımı nasıl hesaplayacagım? Spor salonuna gidemem, vaktim yok

• çook teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok aşırıya kaçmadan evde yavaş yavaş başlaya bilirsin. Zaten 150 kiloluk barın altına girecek değilsin. Youtubde ve nette klasik şeylerle başla özellikle bacak ve bwl bölgesi kadın à yoğunlaş squat yapmayı ihmal etme. Nefes tekniğini uygula. Hareketin hakkını ver yeter. Sebze ve meyve ağırlıklı beslen

1|0
    0|0
  • Spor yap

1|0
    0|0
    • Hiç aklıma gelmemişti. teşekkür

• Internetten öğrenebilirsin ama ne kadar doğru uygulayabilirsin bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Genetiğin öyle spordan başka şansın yok

1|0
    0|0