Fitness a yazıldım?

Kilo vermemi desteklemesi için fitness a yazıldım arkadaşlar. Bu benim için büyük bir başarı🎊
Hadi bana moral verin😊😊💪🏽

0|1
2|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• tebrık ederim.. idmanların dışında beslenmende çok önemli bu nedenle gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
  • işte sana moral : :-)

http://i.hizliresim.com/kEQz0q.gif

1|0
    0|0
  • Senmi? Kadın halinle hiç bişey yapamassın, senden daha güzel ve fit onca kız varken onlar gibi olucagini hayal bile etme yakınından gecemessin.2 gün yapar 3. Gün totom ağrıyor der oturursun yerine. Sen pes ediceksin ve senin istediğini Diğer Kadınlar , hakedenler elde edicek. Parana yazık olmuş , Zaten görünmeyen kısımdaydin hepte orda kalcaksin. Ne demek istediğimi iyi düşün bence , hemen Bloklama 🚩👉🏁

1|0
    0|0
    • 2ay

Git burdan 😒

• 2ay

6 yaşımdan beri sürekli rekabetin içine sürüldüm. Boks , Mma , koşu, vücut gelistirme hepsinde türlü derecelerim var. Ve şunu öğrendim hayatta bişeyleri elde etmek istiyosan gerçeği bilmeli ve azmetmelisin. Eğer azmetmessen ve kendi daha iyi bir hale getirmessen olucaklari yazdım. Yeterince calismassan günü geldiğinde biri sana " sismansin, fit değilsin" dediği zaman ağlamak istemiyorsan kendini özel hissetmek istiyosan caliscaksin. Seni motive edicek en iyi şey hırstır. En azından benim hep öyle oldu , biseyi başarmak istiyosam bana yapamayacağımı söylemeleri yeterdi, halada öyle :) Başkalarının dediği seni hirslandirsin, moralini bozmasın sen kendinden kuvvet bul inan o zaman herşeyi yaparsın. Unutma "Limitleri koyan Zihindir". https://youtu.be/eb_18j9JKJ4 . İzlemeni tavsiye ederim https://youtu.be/N2WD_7qOSL4 ayrıca bunuda👍

• 2ay

İsleyeceğim bunları😊
      Tavsiyelerin için teşekkürler😊
      Başarılı olmayı umuyorum

• Fitness Hocası olarak bol keyifli bol sağlıklı antremanlar.

1|0
    0|0
  • kendini iyice yor, ekmeği kes, yorulmadan önce psikolojik bir yorgunluk gelir, sen sınırlarını zorla, bol bol koşturacaklar seni

1|0
    0|0
  • Vereyim 182.5 kg bench giriyorum 5 küsür yılda boş 20 kg bardan geldim vee turkesteron baby ha bu arada inanmayan çıkarsa hiç denemesin videosu var gerçek

1|0
    0|0
  • Yaparsın yaparsıııın

1|0
    0|0
  • Sen kralsın ☺️

1|0
    0|0
  • yürü be kim tutar seni...

1|0
    0|0
  • No Pain No Gain bu kadar yeter :) .

1|0
    0|0
  • hadi sana moral.

1|0
    0|0
  • basarıcaksın

1|0
    0|0
  • iyi koşmalar :D

1|0
    0|0
  • Bence başaracaksın yaza kadar cok güzel vücudun olacak

1|0
    0|0
  • Fitnesse Yazilan Ve Buyuk Etkisini Goren Biri Olarak Sakin Birakma Ve Basaricaginida Unutma (:

1|0
    0|0
  • Pes etmemek önemli bu işte

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...