Caner' i futbolcu ve karakter olarak değerlendirseniz neler söylersiniz? Beğeniyor musunuz?

Ben çok agrasif buluyorum. Kırmızı kart görmeye çok meyilli bir futbolcu gibime geliyor. Futbolu ise bazen çok katkısı oluyor bazende sahada çok silik.

• Futbolcu olarak iyidir Karakter sorunlu
    100% (2)75% (9)79% (11)Oy Ver
  • Futbolcu iyidir karekter olarakta iyi
    0% (0)17% (2)14% (2)Oy Ver
  • Futbolcu olarak kötü karakter iyi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Futbolu kötü karakteri kötü
    0% (0)8% (1)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Her şeye rağmen her sahada bir Emre bir Tuncay bir Caner olmalı bir lider bir deli bir ateşleyici olmazsa olmaz.. Ama bu tip oyuncuların kesinlikle psikolojik sorunları da var, destek almalılar..

0|1
    0|0
    • 1ay

kesinlikle caner gibi bir oyuncu olmalıdır her takımda bu lafına katılıyorum ama el kol aşırı itiraz nebiliyim itici geliyor banaaa ama öteki kısma katılıyorum sana yerdengögü kadar

Kızlar Ne Diyor 1

• A dedim

0|1
    0|0
    • 1ay

bende öyle düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Futbolu gayet iyi ama karakterde soru işaretleri var. Agresifligin sınırını bilmiyor gizli

0|1
    0|0
  • milli maçlarda görüyor, caner ve diğer bazıları, olmuş birer dayı, sürekli hakeme tepki falan filan.

0|1
    0|0
    • 1ay

evet itici gerçekten hep derim çık futbolunu oyna katılıyorum yorumunaa

• futbolcu olarak beğeniyorum kanka, agresifliği bazen iyi bazen kötü

0|1
    0|0
    • 1ay

futbolu oynadı mı iyi gerekli bir oyuncu kesinlikle bir takmda ama agrasifligi artık itici geliyor

• Melo ve emre kadar olamaz ama

0|2
    0|0
    • 1ay

canerin ama bir mayası değişik bence objektif baksan hak vereceksin bana ama olamıyorsun işte :(

• 1ay

Melo rierayı odaya kilitleyip nasıl yumruklamıştı :)

• 1ay

adamla ters düşmeyeceksin bazen pisleşiyor hakketen :D

Yükleniyor...