Sevgilim facede kızlara sevgilisi olduğunu söylemiyor galiba?!fikrinize ihtiyacım var

Facebook'unda resimlerinin arasında benimde resmim vardı altına arkadaşı 'Allah sonunu tamlasın' yazmıştı.oda 'amin inşallah' yazmıştı.herksin o resmi sorduğunu biliyorum, bilen bilmeyen kızlar ayağını çekmişti ondan o resimden sonra.şimdi sadece o resmi silmiş neden silmiş olabilir sizce? çok fena sinirlendim 'neden sildin?' diye yazdım demin. 'daha yeni mi fark ettin sevgilim?' diyo yaaa çok sınırlıyım tartışma çıkmasını istemiyorum ama güvenimi yıkıyor bu haraketleriyle sizce ben mi yanlış düşünüyorum?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Şekerim. Bu sevgilinin niyeti niyet değil ayıp ediyor sana. üzüleceksin biliyorum ama altta kalma.

Senin kararın ama bu resmen seninle olan ilişkisni saklıyor. Düşün taşın ayrılağa gidecek kadar bir karar al. Yoksa daha çok üzüleceksin sen bu insafsızla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Doğru düşünüyorsun, yapacağın bir şey yok.

Ya ayrılırsın ya göz yumarsın.

0|0
    0|0
  • ozaman kapattır facebook u sende yada ayrılmak istiorum demelisin

0|0
    0|0
  • Face'ye takılan bir sevgiliden herşey beklenir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• resmi neden sildiği sor sakın aramız bozulur diye düşünme, duvarında bişeyler paylaş mesela aşk dolu sözler, aşk müzikleri v.s. eğer çevresine yanlız imajı sergilemeye çalışıyorsa bunu bozmuş olursun:)) gerekirse resmi geri yüklemesini bile söyle..

en önemlisi merak ettim facede senin adınla şu kişiyle ilişkisi var yazmıyor mu ?

0|0
    0|0
    • hayr canım ailemden gizli tuttmuz icin sadece ilisikide yaziyor..ask dolu sözlerde yazamiyorum maalesef tanidiklar cok var diye:( sevgilime nazar degmesin diye cikardim falan diyor simdide

• anladım canım moralinin bozulmasında sonuna kadar haklısın.. nazar değmesin diyeyse ben o resimin orada durmasını istiyorum de... bak şöyle yap kendi face sayfandaki güzel bir resmi ona etiketle sende tepkisini bi ölç bakalım ::))) ben olsam öyle yapardım..

• Ya tekrar resimlerinizi koysun yada ilşki durmu yapn yapmıyorsa başkalarına yavşıyodur hıyar

0|0
    0|0
  • nice evliler bile gizliyor evliliğini...

0|0
    0|0
  • şu facede olmasa ılıskı kavgaları nasıl olcak merak edıyorum

0|0
    0|0
  • facebookda ilişki durumu yaptırt.yapıyorsa tamam yapmıyorsa ayrıl uzatma seni sevmiyor

0|0
    0|0
  • yeni bi kızla ilgilenme durumları olabilir,kendini yalnız göstermeye çalışıyo,dikkatli ol.

0|0
    0|0
  • yan cepleri dolu demekki

0|0
    0|0
  • o daha toy belli boyle birsey yapmasindan ciddi biriyle iliski kur bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...