Kadınlar neden hep naz yapar.

yarın buluşacağız der. buluşacağımız saati zamanı haber vermez . yarın olur buluşamayacağız işim çıktı der. defalarca söz verir ama sürekli bir problemler çıkar. bir kadın neden hep naz yapar . ne amaçla yapar . amacı nedir ? vazgeçersen imkansız olursun vs.. saçma sapan bir söz ağzından kaçırmıştı bu kız. insan imkansızı ister onu başaramayıncada hep onun peşinden koşar felan birşeyler zırvalamıştı. ya anlam veremiyor neredeye tüm bayanlarda bu ölçüde naz var. kadınlara hiç yüz vermemekmi gerekir ? yardım bayanlar bu kadın dilini anlatın bize :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• sürekli böyle geç kalman beni senden soğuttu bu bana saygı duymadıgını gosterıyor de yol ver bak nasıl pesınden kosuyor :) senden once bulusma yerınde olmazsa bende bısey bılmıyorum:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bırak ya çekilmz böyleside .. naz naz da bir yere kadar... kadınlar diye geneli suçlama bence. sana denk gelmiş böyle dengesizi..

0|0
    0|1
  • kezbanlıkla alakası yok bende naz yapıyorum peşimden koşması hoşuma gidiyor olay bu herşeyi kezanlığa vurmayın beyler

0|0
    0|1
  • Siz erkeklere müstehak olan bu çünkü

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• KAÇAN KOVALANIR KANKAAA

BIRAK ARAMA SORMA SENİ SEVİYORSA O UTLAKA ARAR

BELKİDE ŞU ARALAR KANAMASI VARDIR BİLİNMEZ Kİİ REG DÖNEMİ DİYE BİŞİ VAR BİDE BU KADINLARDA

0|1
    0|0
  • hocam tipik kezban bu kızlar zor. Sankı görüşünce erkekler onlari yiyecek oracikta .

0|1
    1|0
Yükleniyor...