Vücut Geliştirmeden Anlayanlar Bir Yardımcı Olabilirmi?

Boyum 1.85 kilom ise 64 Kasımda spora yazılıcam yaza kadar kaslı ve Yapılı bir vucut elde edebilirmiyim onerileriniz varmi?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• cok rahat elde edersin ama azcik gelisme gordukten sonra birakmaman gerekir yasam kocu falan o tarzda isi olan biriyle sana yardimi dokunacak biriyle yap bu isi

0|0
    0|0
    • 1ay

Spor hocaları pek bir alakadar olmuyor iyi birisi bulmam lazım ama hem kilo alıp hemde kas yapmak nasıl olucak bilmiyorum

• 1ay

iste okilo alma isini de bodoslama yapmamak lazim duzenli ve saglikli beslenerek kilo almak lazim sakin kilo almam lazim aburcubur kilo aldirir onlardan yiyeyim diye dusunme

En İyi Erkek Görüşü

• Benchte girebildiğin kadar ağır gir 5 tekrar üstünede çıkma 5x5 ile başla stronglifts sonra madcow geçersin 182.5 kg girdim son 10 kg haricinde ilaç kullanmadım 172.5 kg doğal yani üstünde ilaçlıyım 5 3 1 ileri seviye ona sonradan geç şimdi 5x5 2 haftada birde rekor dene tek tekrar hadi başarılar platoya takılırsan yaz

0|0
    0|0
    • 1ay

5 set 5 tekrarmi diyosun yani ben genelde 10 tekrar yapıyorum

• 1ay

hocam 10 tekrar olmasın ama set sayısı fazla geldiyse 8 tekrar ilk set 5 ikinci set 6 tekrar 3. set 5 tekrar gir 8 6 5 anladın :) bu şekilde kaslar çabuk büyür

• 1ay

Ya pek anlayamadım anlayabilecegim yoldan anlatsan:)

Kızlar Ne Diyor 1

• uzamana sor ne bilsin uzman olmayan kafasına göre sallar sende yanlış beslenirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• boyuna göre kılon çok az yaza kadar fit bir görünüm elde edebılmen ıcın herseyı doğru ve dısıplınlı yapmalısın.. yanı hersey senın elınde...1. yıl çok önemlı en fazla kas kutlesı 1. yılda olur sonra her gecen yıl düşer

0|0
    0|0
  • Azim istek çalışkanlik genetik yemek düzgün formda hareket birçok faktör var yani su sürede bu kadar olur demek güç

0|0
    0|0
  • 1 yıldan az olmaz kardeşim takviyelerini de tuketmelisin sadece spor olmaz aynı zamanda beslenme fazlasıyla ama fazlasıyla önemli 7 ayda 68 kgden 96 kg ye çıktım cpgunlugu kas olarak aldım boyum da uzun 2 m

0|0
    0|0
  • Önerim sıfır beklenti ile başla bir haftada hayvan gibi olurum diye gidersen bir mok olamazsın

0|0
    0|0
  • Yaparsın

0|0
    0|0
  • Kilo alman lazım. Yoksa anca şekle sokarsın. Kütle mütle olmaz

0|0
    0|0
    • 1ay

Kiloyu kas olarak almak mümkünmü peki

• 1ay

Yüksek protein ne olabilir mesala

• 1ay

Hayvansal gıdalar, baklagiller, süt ve süt ürünleri, bazı tahıl ve yemişler

• Evet

0|0
    0|0
  • Boyun uzun olduğumdan soruyorum baban, annen , kardeşlerinin boyu kaç?

0|0
    0|0
    • 1ay

Annem 1.64 Babam 1.78 kardeşim abim falan yok

• 1ay

İyiymiş.

Yükleniyor...