Hergün 150 squat?

1 haftadır hergün 150 squat yapıyorum dizimin üstündeki alan sertleşmiş gibi geldi sizce 1 haftada olabilirmi?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın hergun 150tane hsquat bır işe yaramaz. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mümkün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Siz nasıl bir formda yapıyorsunuz ben 3 set 12 şer tekrar yapıyorum kalçalarım yanıyor iki gün kim Kardashian gibi geziyorum çarşıda 😁

0|0
    0|0
  • Dikkat et menisküs olma. O işler dizlere zarar.

0|0
    0|0
  • Yaptığın 150 mekik çekmek gibi bir şey ve bu saçmadır bunun yerine o squatı 75 yap başka bacak hareketlerini de çalış

0|0
    0|0
  • ablacım 150 suqat nedir çok fazla azalt bence ciddi derece bacakların sıkıntıya girer forma giricem diye sağlıgından olma

0|0
    0|0
  • squat genel ısmı onun hangı hareketı yapıyorsun

0|0
    0|0
    • 2ay

çeşitlerini bilmiyorum ama genelde herkesin yaptığı gibi yapıyorum ağırlık olmadan

• 2ay

yanı en azından 4 hafta senın oturma donemı ondan sonra bakıcaksın duruma

• 2ay

Anladım tesekkur ederim

• kolay gelsin olabilir

0|0
    0|0
  • Pump artışı normaldir

0|0
    0|0
    • 2ay

pump artışı derken bu konular hakkında pek bir bilgim yok

• 2ay

Yani kaslardaki kan dolaşımı artmıştır buda kası sert veya şişik gösterebilir

• 2ay

Anladım tesekkurler

• Üst bacak diyorsun?
    Olabilir

0|0
    0|0
  • Durma devam et

0|0
    0|0
  • Kalçanda sertleştimi?

0|0
    0|0